Bandar BentanTelani Singapūras Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Bandar BentanTelani

Bandar BentanTelani atrodas ziemeļrietumu pusē Bintan Island, kas ir daļa no Riau arhipelāga Indonēzijā. Bandar BentanTelani ir mājvieta dārgiem kūrortiem un manicured zālāji, kas ir pretstats citiem kūrortiem uz salas, kur jūs atradīsiet klusumu zvejnieku ciemiem un rūpniecības rūpnīcas.

Par Singapūras

Singapore veido 63 salām Dienvidaustrumu Āzijā, un tā atrodas 85 jūdzes uz ziemeļiem no ekvatora. Singapūra ir iedzīvotāju nedaudz vairāk par 5 miljoniem, ar galvenajiem runā valodās ir angļu, ķīniešu, malajiešu un tamilu.

Populārākās pagātnes reizes Singapūra jābūt ēdināšanas un iepirkšanās. Sakarā ar etnisko dažādību Singapūrā plašs virtuvi ir pieejami, padarot to par lielisku vietu izmēģināt jaunus pārtikas produktus. Pārliecinieties atstāt dažas vietas jūsu bagāžā lai lietas atpakaļ, jo ir daudz iepirkšanās centri kārdināt jums.

Lai samazinātu sastrēgumus un piesārņojumu, automobiļi ir ierobežoti un tāpēc dārga metode ceļot. Labākais veids, kā iegūt ap, ir ar autobusu vai vilcienu. Taksometri ir pieejami un tie ir salīdzinoši lēti, salīdzinot ar citām attīstītajām valstīm.