Bandar BentanTelani Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Bandar BentanTelani Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Bandar BentanTelani ar AFerry. Prāmji uz Bandar BentanTelani, Indonēzijā, ir pieejami no Singapūras. Jūs varat veikt prāmi uz Bandar BentanTelani no Tanaheraha.

Bandar BentanTelani Prāmju kompānijas

Prāmji uz un no Bandar BentanTelani darbina ar Bintan Resort Ferries. Kad jūs meklēt prāmi uz Bandar BentanTelani, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī rezultāti par līdzīgiem ostām, piemēram, Tanjung Pinang, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Bandar BentanTelani prāmji ar Bintan Resort Ferries ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojums, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Bandar BentanTelani būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Bandar BentanTelani Prāmji
  • Bandar BentanTelani Prāmji
  • Bandar BentanTelani Prāmji

Par Bandar BentanTelani

Bandar BentanTelani atrodas ziemeļrietumu pusē Bintan Island, kas ir daļa no Riau arhipelāga Indonēzijā. Bandar BentanTelani ir mājvieta dārgiem kūrortiem un manicured zālāji, kas ir pretstats citiem kūrortiem uz salas, kur jūs atradīsiet klusumu zvejnieku ciemiem un rūpniecības rūpnīcas.

Prāmji uz un no Bandar BentanTelani

Bintan Resort Prāmji borta iekārtu ietver beznodokļu veikals, tualetes, un aptuveni 300 sēdvietas. Prāmju Uzņēmums darbojas četri ātri amatniecības katamarāni.

No Bandar BentanTelani prāmju ostas jūs varat saņemt prāmi uz Tanaheraha Singapūrā. Jūs varat pasūtīt prāmjus no Indonēzijas uz Singapūru caur AFerry.

Nokļūšana Bandar BentanTelani

Ir daudzi maršruta autobusu pakalpojumi ir pieejami starp ostu un lielākajās viesnīcās uz salas.

Bandar BentanTelani ostu iekārtām

Pēc Bandar BentanTelani prāmju termināļa jūs atradīsiet tualetes un nelielas uzkodas veikalos.

Tātad, rezervēt prāmi uz Indonēziju vienkārši un droši ar AFerry!

Bandar BentanTelani Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Bintan Resort Ferries

Bandar Bentan Telani, Bintan Island, Indonesia