Bali uz Lombokas Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Bali uz Lombokas prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Bali līdz Lombok. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, vai Bali uz Lombokas maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Bali Lombokas prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Bali uz Lombokas ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Bali

Bali ir populārs tūrisma galamērķis pazīstama ar savām pludmalēm, koraļļu rifiem, zaļie vulkāniskas izcelsmes kalni, rīsu paddies un meditācijas atkāpsies. Populārākajiem kūrortiem ietver Nusa Dua, Seminyak un Sanur. Bali galvaspilsēta Denpasar, atrodas dienvidu daļā salas. Bali ir bagāta vēsture ar populārām vietām, piemēram, Uluwatu Temple, māte templis Besakih un Pura Bratan.

Par Lombokas

Lombok veido daļu no West Nusa Tenggara provincē Indonēzijā. Lombokas salā pieder kolekcija Mazās Zunda salas ar Lombokas šaurumu, kas atdala to no Alas šaurumu starp to un Sumbawa uz austrumiem un Bali rietumos. Provinces galvaspilsēta un lielākā pilsēta uz Lombokas Mataram.