Bali uz Lembongan Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Bali uz Lembongan prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Bali līdz Lembongan. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, vai Bali lai Lembongan maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Bali Lembongan prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Bali lai Lembongan ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Bali

Bali ir populārs tūrisma galamērķis pazīstama ar savām pludmalēm, koraļļu rifiem, zaļie vulkāniskas izcelsmes kalni, rīsu paddies un meditācijas atkāpsies. Populārākajiem kūrortiem ietver Nusa Dua, Seminyak un Sanur. Bali galvaspilsēta Denpasar, atrodas dienvidu daļā salas. Bali ir bagāta vēsture ar populārām vietām, piemēram, Uluwatu Temple, māte templis Besakih un Pura Bratan.

Par Lembongan

Lembongan ir viens no 3 Nusa Penida salām, kas atrodas starp Bali un Lombok Indonēzijā. Lielākā daļa tūristu šeit ierodas, lai palikt kūrortiem Sēņu Bay. Cilvēkiem patīk šeit balto smilšu pludmales kristāla ūdeņi ielūgumus uz snorkelēšana vai niršana ar akvalangu. Daudz Sērfotāju novērtēs labus viļņus arī šeit.