Bali uz Gili Trawangan Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Bali uz Gili Trawangan prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Bali uz Gili Trawangan. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, vai Bali uz Gili Trawangan maršruts ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jūs varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Bali Gili Trawangan prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Bali uz Gili Trawangan ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Bali

Bali ir populārs tūrisma galamērķis pazīstama ar savām pludmalēm, koraļļu rifiem, zaļie vulkāniskas izcelsmes kalni, rīsu paddies un meditācijas atkāpsies. Populārākajiem kūrortiem ietver Nusa Dua, Seminyak un Sanur. Bali galvaspilsēta Denpasar, atrodas dienvidu daļā salas. Bali ir bagāta vēsture ar populārām vietām, piemēram, Uluwatu Temple, māte templis Besakih un Pura Bratan.

Par Gili Trawangan

Gili Trawangan ir lielākais 3 Gili salas, kas atrodas Indonēzijā uz ziemeļiem - uz rietumiem no Lombokas salā. Nosaukums Trawagnan cēlies no vārda Terowongan , kas nozīmē, ka tuneļa veidot Japānas okupācijas WW2 laikā. Sala ir lieliska vieta, kur atpūsties no mierīgā un klusā smilšainām pludmalēm. Apkārtējo kristāla ūdeņi ir ideāli niršanu. Pārsteidzoši jūs atradīsiet arī īru krogs uz Gili Trawangan.