Bali Ferry

Bali Ferry
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Bali Ferry darbojas no Bali, Indonēzijā, lai daži paradīzes salām Dienvidaustrumu Āzijā.

Visiem Bali prāmju maršrutiem un jaunākajām cenām un burāšanas laikiem skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Bali prāmju grafiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Bali Ferry Maršruti

   Borta Bali Prāmis

   Jums būs nepieciešams, lai izdrukātu savu rezervācijas apstiprinājumu. Lūdzu, pārbaudiet piestātne informāciju iepriekš, lai precīzi zinātu, kur iet. Operators iesaka pārbaudīt, vismaz ar 30 minūtes pirms izlidošanas.

   Kad jūs ieradīsieties pie mola prezentēt savu drukāto rezervāciju personālam laivas. Viņi dos jums uzlīmi vai iekāpšanas karti un tieši jums, lai jūsu laiva. Vairumā ostu darbinieki būs tuvu laivas. Lielākā daļa doki ir darbinieki, kas palīdzēs jums uzsākt savu bagāžu.

   bagāžas pabalsts ir līdz 25 kg uz vienu personu. Vietējie darbinieki patur tiesības veikt drošības pārbaudes. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums ir neparasti bagāžā personiskai lietošanai, vai jums ir kādi jautājumi.

   Blakus dokiem jums būs iespēja iegādāties uzkodas un atspirdzinājumus, bet mēs iesakām jums dot savu pārtiku.