Bali Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Bali Maršruti

 • Gili Air līdz Bali / Bali līdz Gili Air
  7 krustojumi katru nedēļu
  2 h 15 min
 • Gili Trawangan līdz Bali / Bali līdz Gili Trawangan
  7 krustojumi katru nedēļu
  1 h 45 min
 • Nusa Lembongan līdz Bali / Bali līdz Nusa Lembongan
  7 krustojumi katru nedēļu
  30 min

Īpašie piedāvājumi

Jūs varat pasūtīt prāmjus no Bali uz Lembongan, Lombok, Gili Air un Gili Trawangan ar AFerry. Skatīt izlidošanas dēļi zem jaunāko grafikiem un izmantot rezervācijas formu pa kreisi, lai rezervēt Bali prāmis ar AFerry.

 • Bali Prāmji
 • Bali Prāmji
 • Bali Prāmji

Bali ir daļa no Mazās Zunda salas, kas atrodas uz dienvidiem centrālajā daļā Malajas arhipelāga starp salām Java un Lombok. Netālu no ekvatora, šis ir viens no sarežģītākajiem reģioniem un ar lielāku vulkānisko aktivitāti pasaulē. Augstākais punkts salas ir Mount Agung ar vairāk nekā 3,000 m augsts.

Salu ieskauj koraļļu rifi, ideāla vieta mīlētājiem niršanu. Anecdotally pludmales dienvidos ir baltas smiltis, bet tiem, kas ziemeļos ir melnā smiltis. Tā ir tropu klimats, ar lietus sezonas no oktobra līdz martam, un sausā sezona no jūnija līdz septembrim. dienas laikā vidējā temperatūra ir 20 līdz 33 ° C.

Sala ir populārs tūrisma galamērķis, un ir pazīstama ar savu deju, skulptūra, glezna, rotaslietas, Kažokādas un mūziku.

Prāmju termināli

Serangan termināls atrodas dienvidu daļā salas (uz dienvidiem no Denpasar) apmēram 20 minūtes no populārākajiem tūrisma galamērķiem Kuta, Legian, Seminayek, Jimbaran un Nusa Dua. Prāmju pakalpojumus iet uz salām Lombokas/Teluk Kode un Gili Trawangan

Sanur mols termināls atrodas uz austrumiem no Denpasaras uz dienvidiem -. Austrumu krastu uz salas. Par prāmju pakalpojumus iet uz salām Lembongan un Lombok/Senggigi Harbour

Padang Bay termināls atrodas Centrāleiropā -. Austrumu krastu uz salas netālu Candidasa. Prāmji iet uz salām Gili Trawangan un Lombok/Teluk kods.

Pieeja termināliem Bali

populārākā metode transportēšanas uz salas, ir mopēdi.


Tātad, rezervēt prāmi uz vai no Bali vienkārši un droši ar AFerry!

Par Bali

Bali ir populārs tūrisma galamērķis pazīstama ar savu pludmales, koraļļu rifi, zaļie vulkānu kalni, rīsu paddies un meditācijai atkāpsies. Populārākajiem kūrortiem ietver Nusa Dua, Seminyak un Sanur. Bali galvaspilsēta Denpasar, atrodas dienvidu daļā salas. Bali ir bagāta vēsture ar populārām vietām, piemēram, Uluwatu Temple, māte templis Besakih un Pura Bratan.

Bali Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Bali Ferry (Liva Group HK Limited)

Padang Bai Pier, Padang Bai, Bali, 80871, Indonesia

BlueWater Express

Jl.Silayukti, Central Parkir Silayukti, Padang Bai, Padangbai, Karangasem, Karangasem Regency, Bali , 80801, Indonesia