Prāmji uz Baleāru salām

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Baleāru prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Īpašie piedāvājumi

Rezervācijas prāmi vai uz Baleāru salām ir vienkārša, viegli un droši ar AFerry, vienkārši izmantojiet rezervēšanas formu iepriekš, lai iegūtu cenu.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Denia - Ibiza
(Balearia)
247 €
 • Rezervēts: Tr, 7.10.2020.
 • Ceļojiet: Pr, 9.11.2020. - Ce, 12.11.2020.
 • Automašīna + 3
Toulon - Alcudia
(Corsica-Sardinia Ferries)
132 €
 • Rezervēts: Se, 10.10.2020.
 • Ceļojiet: Pr, 26.10.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 1
Barcelona - Palma
(Trasmediterranea)
78 €
 • Rezervēts: Tr, 21.10.2020.
 • Ceļojiet: Ce, 5.11.2020. - Pr, 9.11.2020.
 • Velosipēds + 1

  Kā rezervēt Baleāru salas prāmi

  Biļešu Baleāru salas prāmi nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  Par Baleāru salām

  Daudzi cilvēki domā, Baleāru salu, kā tikko Maljorka, Menorka un Ibiza. Patiesībā, tur 50 salām Baleāru arhipelāgā; lielākā no tām - Maljorka, Menorka, Ibiza un Formentera - var sasniegt no Spānijas caur prāmja

  Par Baleāru ir daudz ko piedāvāt daudzus tūristus, kas dodas uz salām katru gadu..

  skaistas pludmales, gleznainā ostas un dinamiskas un krāsains kultūra apelācijas ikvienam padarīt Baleāru salas ir ļoti populārs brīvdienu galamērķi ar tūristiem no visas pasaules.

  Ir daudzas lietas, redzēt Baleāru salas. Ja jūs iet uz Ibiza, veikt ceļojumu pēcpusdienā, lai redzētu veco daļu Ibizas pilsētas visā tās krāšņumā.

  Vai izvairīties pilsētu vispār un baudīt gandrīz neizpētītās lauku ainavu Ibiza.

  Baleāru salas ceļvedis

  Ar 50 salām Baleāru salas, tur ir daudz ko redzēt, darīt un atklāt. No naktsdzīve Ibiza, ar neskarto laukos Formentara tur ir kaut ikvienam Baleāru salās.

  Ir vairāk, lai šo populāro salām, nekā vienkārši ballēties Ibizas un masu angļu tūristiem Maljorkas (Mallorca). Par pludmales un laika uz šīm salām ir otrā līdz none, un daudzi joprojām neskarta tūristi, kas ir tikai gaida atklāts. Bet ne tikai pieturēties pie trim galvenajām salām Maljorka, Menorka un Ibiza; ir piecdesmit salas kopā ar Baleāru katra ar savu vēsturi un kultūras mantojumu.

  Ar skaistu Vidusjūras klimats, fantastiskām pludmalēm un ostu un garšīgu vietējo virtuvi, tas ir viegli saprast, kāpēc šīs salas ir tik populārs ar cilvēku visā Eiropā. Atkal, prāmji palaist starp trim galvenajām salām un kontinentālo Spāniju, lai vietās, lai izpētītu, ir bezgalīgas. Tāpat ir iespējams īrēt velosipēdu vai motorollera izpētīt visu salu visā tās krāšņumā.

  Ar skaistu Vidusjūras klimats, fantastiskām pludmalēm un ostu un garšīgu vietējo virtuvi, tas ir viegli saprast, kāpēc šīs salas ir tik populārs ar cilvēkiem visā Eiropā.


  Ceļošana uz Baleāru

  Tas ir viegli nokļūt uz un apceļot Baleāru salas. Prāmji aiziet no Barselonas, Denia un Valensijā uz salām un prāmji ceļo starp salām, kas nozīmē, ka tas nav attaisnojums, lai izpētītu Baleāru salas.

  Ir daudz vietējo autobusu pieejami katru no salām. Ibiza ir autobusi visu cauru nakti, nodrošinot drošu transportu cilvēkiem bauda nakts dzīvi, ka sala ir piedāvāt. Populāri Soller dzelzceļa trases visā Maljorkā, un ir ideāli piemērots jebkuram tūristam, kas vēlas izpētīt visu salu.


  Things to redzēt

  Ir daudzas lietas, kas redzēt Baleāru salu, sākot ar Ibiza. Nav zināms visvairāk, ir daudz vairāk, lai šo salu nekā tikai ballēties un naktsklubi. Veikt ceļojumu pēcpusdienā, lai redzētu veco daļu Ibizas visā tās krāšņumā, vai varbūt izvairīties pilsētu vispār un baudīt gandrīz neizpētītās lauku ainavu Ibiza. Tomēr, ja klubu ir jūsu lieta, dodieties uz San Antonio, kur bāri, tiek uzskatīti klubi un nakts labākajiem Eiropā pirms miega pie jūsu paģiras uz pludmali.

  Galvenais piesaiste Maljorkā ir tās galvaspilsēta, Palma, kur daudzi saka, ir vērts ceļojums pati ar daudz iepirkšanās un restorānvagonos jādara. Kaut gan, ja tas nav jūsu lieta, kalni Maljorkas ir mājvieta daži no skaistākajām ciematu Eiropā, tostarp Soller un Valldemossa vai varbūt pārgājienā gar neapstrādātu kalnu maršrutiem Serra de Tramuntara .

  Menorca ir slavens ar savu džinu un ceļojumu uz Xoriguer Gin Distillery ir labi vērts ceļojums džins cienītājiem! Vēstures mīļotājiem, ceļojums uz Museu de Menorca satur vissenāko vēsturi salu. Tāpat kā visas pārējās Baleāru salās, Menorka ir neticami pludmales pārāk, un arī liela pilsēta un osta, Mao vai Mahon, tiek atzīmēts tās bāriem un restorāniem.