Balearia Prāmji

Balearia
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Balearia prāmi uz Spāniju, Maroku, Seūtu, kā arī prāmji uz Menorca, Maljorkā (Mallorca), Ibiza un Forementera. Balearia modernās iespaidīgs flotes prāmjiem un lielisku servisu būs jebkurš brauciens ar viņiem ir pienākums būt prieks. AFerry vienmēr lētas cenas Balearia prāmju un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Visiem Balearia maršrutiem un jaunākajām cenām un burāšanas laikiem skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Balearia prāmji grafikam.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Kāju pasažieriem reģistrēšanās ir vismaz 60 minūtes pirms izlidošanas, bet visiem pārējiem pasažieriem - 90 minūtes pirms izlidošanas. Maršrutā Sète-Nador visiem pasažieriem izbraukšana no Sète ir 5 stundas pirms izlidošanas, bet izlidošanai no Nador - 6 stundas pirms izlidošanas.

Maršruti:
28
Īsākais šķērsojums:
Formentera - Ibiza
28 min
Populārākais maršruts:
Palma - Ibiza
Lētākais:
Palma - Barcelona
210 €*
*Cenu, pamatojoties uz:
 • Automašīna + 2
 • Rezervēts: Tr, 26.8.2020.
 • Ceļojiet: Ot, 3.11.2020.

Balearia Maršruti

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Palma - Ibiza
(Balearia)
308 €
 • Rezervēts: Tr, 9.9.2020.
 • Ceļojiet: Pk, 11.9.2020. (Vienā virzienā)
 • Mikroautobuss + 2
Ibiza - Palma
(Balearia)
354 €
 • Rezervēts: Pr, 7.9.2020.
 • Ceļojiet: Ot, 15.9.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 2
Palma - Barcelona
(Balearia)
210 €
 • Rezervēts: Tr, 26.8.2020.
 • Ceļojiet: Ot, 3.11.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 2

  Borta Balearia Ferries

  Balearia darboties ātri prāmjiem un parasto prāmji vairākos savos maršrutos, kas ļauj jums izvēlēties izbraukšanas kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Jūs atradīsiet Balearia flotes kuģu ir labi aprīkota, ar daudziem no saviem kuģiem, kas piedāvā virkni kabīnes un sēdvietu iespējas, bārs/kafejnīca, restorāns, TV un veikaliem.

  Nesen Balearia Prāmji ir ieviesušas pavisam jauni kuģi ar zīmolu Balearia + kā daļu no to nepārtraukti uzlabot savu kuģu un par valdes pakalpojumiem. Balearia + kuģi apvieno inovācijas un dizainu, lai nodrošinātu Jūs ar maksimālu komfortu un uz kuģa pakalpojumiem.


  Vai jūs izmantojat Balearia Ibiza Formentera maršrutu, Balearia Algeciras Ceuta prāmju pakalpojumu, Balearia Palma Ibiza prāmi, tad Balearia Valencia Ibiza prāmi vai jebkura cita Balearia prāmju maršruts, jums ir pienākums būt relaksējoša un patīkams ceļojums. Tātad, ko jūs gaida?

  Pet Booking Informācijas

  Jūs varat pasūtīt savu kaķi vai suni uz klāja ar Balearia prāmis ar AFerry.

  Vienkārši izvēlieties savu maršrutu un pēc tam izvēlieties numuru kaķiem vai suņiem, tu brauc ar.

  AFerry.lv ļauj pasūtīt mājdzīvniekiem par brīvu Balearia prāmjiem , bet, lūdzu pieminēt jūs ceļojat ar mājdzīvnieku iekāpjot lidmašīnā.

  Ņemiet vērā, ka, lai savu mīluli un no Lielbritānijas uz kontinentālo Eiropu un Īriju, jums būs nepieciešams pet pase. Lai uzzinātu vairāk par mājdzīvnieku pasēm un ceļo kopā ar savu mājdzīvnieku skatiet mūsu pet ceļvedi .

  Video

  Balearia YouTube Video