Baiona Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Baiona, Spānijas provincē Pontevedra, kas savieno kontinentālo Spāniju ar Cies salām Mar de ons. Baiona prāmjiem var rezervēt ar AFerry.

skatīt zemāk informāciju par kustības grafiku un sīkāku informāciju par to, kā sasniegt BAIONA, un uz ostu iekārtām, jūs varat sagaidīt, lai atrastu, kad jūs tur nokļūt.

  • Baiona Prāmji
  • Baiona Prāmji
  • Baiona Prāmji

Prāmji uz un no BAIONA

Mar de Ons kuģi ir būvēti pēc augstākajiem standartiem, un ir visas ērtības uz kuģa. Ārpus klājiem pasažieri varētu veikt breathtaking viedokli salām un Galīcijas piekrastē. Inside kuģiem, ērta sēdvietu ir pieejama un ir borta kafejnīca, kurā karstās un aukstās uzkodas un uzkodas.


Par BAIONA

Baiona ir populārs tūrisma pilsēta provincē Pontevedras, pašvaldībā Galīcijā. Baiona ir bagāta viduslaiku vēsture, kas pievilina tūkstošiem tūristu pa vasaru, kas darbina lielāko daļu pilsētas ekonomikā.

Lietas redzēt Bainoa ietver dīvaini, burvīgs zvejas ostas, vairākas vientuļā vēl pievilcīgi pludmales, un, protams, labi saglabājušās vēsturiskās ēkas, tostarp Castelo de Monterreal kura paveras fantastisks skats uz BAIONA Un krasta līnija.


Baiona ostas iekārtām,

Baiona ports ir termināla ēkas ar ierobežotām iespējām. Pilsēta atrodas tikai īsa gājiena attālumā, kur jūs atradīsiet visas ērtības jums ir nepieciešams.


Nokļūšana BAIONA

Ar auto
Baiona ir uz rietumu krastā Spānijas, tikai 58km no Pontevedra. No Pontevedra centrā, veikt AP-9, AG-57 maksas ceļus, lai sasniegtu BAIONA.

Baiona Karte

Skatīt karti

Ostu adreses