Bahamas Prāmji

Bahamas Prāmji
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Drīzumā AFerry!

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Bahamas prāmi uz salām Bahamu lai patiešām iegūtu vislabāko no jūsu brīvdienas. Kāpēc vienkārši palikt uz vienas salas? Bahamas Prāmji ir vadošais prāmju kompānija transporta starp salām un piedāvā ērtu un efektīvu burāšanas pakalpojumus. AFerry vienmēr lētas cenas Bahamu Ferries un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Bahamas prāmjus Nassau, Cat Island, Harbour Island, spāņu Wells un citi. Skatiet tālāk visas Bahamu prāmju maršrutiem un jaunāko Bahamu Ferries cenām un burāšanas reizes. Uzklikšķiniet uz prāmju maršrutiem detalizētai Bahamu Ferries grafiki un grafikus informāciju.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija kājāmgājējiem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms izbraukšanas, bet visiem pārējiem pasažieriem, tostarp transportlīdzekļiem — ne vēlāk kā 60 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Bahamas Prāmji Maršruti

      Uz kuģa Bahamu Prāmji

      uz Bahamu prāmi jūs pieredzēsiet pilnīgi iežogota gaisa kondicionieri vide piedāvā pilnu borta iekārtām. Jums būs arī pieredze stjuartu, kura vienīgā vēlme ir, lai jūsu ceļojums patīkams un kurš būs vairāk nekā priecīgi kalpot jums vieglas uzkodas un bevarages savā īsajā salas hop.

      Bahamu Prāmji jūs aicinām veikt kruīza par Sealink , tad Seawind vai Bo HENGY II jo jaunākā starp salām transportēšana prāmis. Visi viņu mūsdienu kuģi celt ir jaunākās funkcijas drošību un komfortu.