Bacolod City uz Manila Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Bacolod City uz Manila prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Bacolod City līdz Manila. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Bacolod City uz Manila maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jūs varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Bacolod City Manila prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Bacolod City Manila ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Bacolod City

Bacolod City, kas pazīstams kā "City Smiles", ir galvaspilsēta provincē Rietumnegrosa Filipīnās. Bacolod City ir pazīstama ar dažām lietām, ieskaitot saldos desertu, labu pārtiku un tās MassKara festivāls, ko var salīdzināt ar Mardi Gras, jo tās treknrakstā krāsas, deju un mūziku.

Par Manila

Manila ir kapitāla Filipīnām, tā kombināciju mūsdienu debesskrāpjiem un spāņu koloniālās arhitektūras, tanī krastā uz salas Luzon. No Old Manilas centrā ir sienu pilsēta, Intramuros. Populārs apskates vietas Fort Santiago, leģendārs citadele un bijušais militārais cietums un 16.gadsimta baroka baznīcu San Agustin