Atlas Kompass Prāmji

Atlas Kompass
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Atlas Kompass prāmjiem starp ostām Horvātijā un Venēciju Itālijā. Atlas Kompass, kas pazīstams arī kā Adrijas Lines , piedāvā šos krustojumus, kā dienas ekskursijas. Jūs varat nozvejas prāmi no Horvātijas ostām Porec, Umag Rovinj un Pula.

AFerry.lv vienmēr lētas cenas Atlas Kompass prāmju un jaunākās īpašiem piedāvājumiem. Skatīt zemāk Atlas Kompass prāmju maršrutiem un jaunākajām cenām un burāšanas reizes. Uzklikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Atlas Kompass prāmju grafiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Atlas Kompass Maršruti

      Uz kuģa ar Atlas Kompass

      Atlas Kompass darboties 2 kuģiem. Pirmais sauc Prince Venēcijas un var uzņemt līdz 303 pasažieriem. Kuģis ir 3 āra klājiem un 2 iekštelpu atpūtas zonas ar gaisa kondicionēšanu visā. Ir arī bārs uz klāja un panorāmas skatu no āra klājiem.

      citu kuģi sauc Adrijas Jet un var uzņemt līdz 343 pasažieriem. Kuģis ir pilnīgi gaisa kondicionieri, un ir bārs un beznodokļu iepirkšanās uz kuģa.