Atlanticoline Prāmji

Atlanticoline
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot Aferry rezervēt Atlanticoline prāmi starp Azoru salām pie piekrastes Portugāles. Aferry vienmēr lētas cenas Atlanticoline prāmju un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot Aferry pasūtīt Atlanticoline prāmjus uz Porto Horta, Porto de S. Roque, V. Praia, Porto Velas, Villa do Porto, Ponta Delgada. Skatīt zemāk jaunāko Atlanticoline cenām un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Atlanticoline grafikam.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija ne vēlāk kā 60 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
10
Īsākais šķērsojums:
Madalena - Porto Horta
30 min
Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Atlanticoline Maršruti

    Uz klāja Atlanticoline prāmjiem

    Atlanicoline norādīts darbojas 2005.gadā ar divām kuģu nosaukumiem, "Ilha Azuk" un "Experess Santorini". 2009. gadā viņi arī ieviesa ātrgaitas kuģis ar nosaukumu "Viking". Tas ļāva viņiem pārvadāt gan transportlīdzekļus un pasažieriem, tajā pašā laikā un lielāku komfortu. Tagad kuģi ir nosaukti "Santorini", "Ariel" un "Grieķijas Wind".

    Uz kuģa kuģus jūs atradīsiet ēdināšanas zona, veikali, kabīnes un zonas, kur atpūsties visa brauciena