Astypalea uz Kiklādu Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Astypalea

Astypalea ir pilna whitewashed mājas, pārsteidzošu pludmales un augļu dārziem pārraušanas ar mandarīniem, olīvām un vīnogām. Tāpat kā daudzi Grieķijas salām, Astypalea ir pilns ar elpu aizraujošu skatu uz okeānu un unikālo ainavu, kas ieskauj galvenās ciematus Chora un Livadi. 'The Portaitissa' ir jāredz dodoties uz šo salu, neaptraipīts klosteris ar baltajām sienām un tirkīza kupoliem jumtiem.

Arī izmēģināt dažas Astypalean ēdienus, kamēr tur, ieskaitot poungia, siera pīrāgs veikti ar locally- izgatavots kopanisti sieru un salda grieķu medus un svaigi nozvejotas jūras veltes, piemēram, omāru un astoņkājiem. Par arheoloģijas faniem, apmeklēt arheoloģijas muzejs Astypalea ir obligāta, kā arī Venēcijas drupas, kas ir izkaisīti apkārt Astypalea.

Par Kiklādu salām

Kiklādu salas sastāv no 39 salām, no kuriem 24 ir apdzīvotas. Kiklādu ir vispopulārākais no visiem salām un piesaista tūkstošiem apmeklētāju katru gadu.

Kiklādu ir slavens ar savu ārkārtas laika apstākļiem, skaistums pludmales un šarms arhitektūra ar senās vietās, droves vīna dārziem un olīvu koki, un Lielās baltas kubistu mājas.

Vai vēlaties izklaidēties, iepazīt kultūru un vēsturi, vai vienkārši uzsūktu starus un peldēties kristāldzidrajā ūdenī salas ietvaros Kiklādu ir lieliski galamērķi. Ja jūs grāmatu ar AFerry un ceļojumu ar prāmi varat izpētīt tos visus.