Astypalea līdz Nisyros Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • neregulārie pārbraucieni
    5 h 5 min
    Saņemt cenu

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Astypalea lai Nisyros prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Astypalea līdz Nisyros. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Astypalea lai Nisyros maršrutā, ir tieši vai arī jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Astypalea līdz Nisyros prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Astypalea līdz Nisyros ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Astypalea

tekstā Portaitissa 'ir jāredz dodoties uz šo salu, kas ir nevainojams klosteris ar baltajām sienām un tirkīza kupoliem jumtiem.

Arī izmēģināt dažas Astypalean specialitātes bet tur arī poungia, siera pīrāgs veikti ar vietējiem izgatavots kopanisti sieru un saldo grieķu medus, un svaigi nozvejotas jūras veltes, piemēram, omāru un astoņkājiem. Par arheoloģijas faniem, apmeklēt arheoloģijas muzejs Astypalea ir obligāta, kā arī Venēcijas drupas, kas ir izkaisīti apkārt Astypalea.

Par Nisyros

ieskauj grieķu mitoloģijā, Paloi un salu pati Nisyros ir ideāls vietas, senās vēstures entuziasti. Paloi esot jābūvē uz drupas seno pilsētu, kas saistīta ar terapeitisko romiešu pirtis, kas bija tur tūkstošiem gadu atpakaļ. Ir arī leģenda, ka sala tika izveidots pēc Poseidon, grieķu dievs jūras, impaled par titānu, Polyvotis, ar savu Trident, un, ja šis spēks bija tik spēcīga, acīmredzot sadalīt salas Kos divās; Kos un Nisyros.

sala pati par sevi ir idilliskā, mierīga un ļoti Mierīgi, ar lielisku pludmalēm, kas ir ideāli piemērots niršanai un vindsērfings, divi ļoti populāri sporta veidiem Cycladean reģionā. Galvaspilsētā, Mandraki, jūs varat baudīt draudzīgu nakts atmosfēru, kas piesaista tik daudz cilvēku uz salu katru gadu. Atrakcija ir vienīgais aktīvais vulkāns Grieķijas salām - krāteris, kuru var ieiet un apskatīt pēršanās atveres slēgt uz augšu!