Astypalea līdz Kastelorizo Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • neregulārie pārbraucieni
    14 h
    Saņemt cenu

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Astypalea līdz Kastelorizo prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Astypalea līdz Kastelorizo. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Astypalea līdz Kastelorizo maršrutā, ir tieši vai arī jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Astypalea līdz Kastelorizo prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Astypalea līdz Kastelorizo ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Astypalea

tekstā Portaitissa 'ir jāredz dodoties uz šo salu, kas ir nevainojams klosteris ar baltajām sienām un tirkīza kupoliem jumtiem.

Arī izmēģināt dažas Astypalean specialitātes bet tur arī poungia, siera pīrāgs veikti ar vietējiem izgatavots kopanisti sieru un saldo grieķu medus, un svaigi nozvejotas jūras veltes, piemēram, omāru un astoņkājiem. Par arheoloģijas faniem, apmeklēt arheoloģijas muzejs Astypalea ir obligāta, kā arī Venēcijas drupas, kas ir izkaisīti apkārt Astypalea.

Par Kastelorizo

Sala ir slavena ar saviem kas pa mierīgo glistening jūru šaura pludmales priekšā mājas. Nosaukums Kastellorizo cames no Itālijas "Kastello Rosso" vai sarkano pili. Sarkanā pils ir viena no salas slavenākajiem apskates objektiem. Nosaukums tika dota tai bruņinieku Saint John jo sarkanā akmens izmantots pils celtniecību.

Nav pludmales uz Kastelorizo Island kā tādu, tikai akmeņu ietekām ideāls niršanai un snorkelēšana. Ir taču daudz brīnišķīgi pludmales uz dažiem mazajiem saliņām tuvumā. Varat doties ekskursijās pa īri laivas pieejami no ostas.

Daži no iespaidīgākajām vietām un ap salu ir apdullināšanas Blue alas, labi saglabājies akmens cirta Lycean kapenes un dažādi mazi, bet interesanti arheoloģisko muzeju attēlo vietējo kultūru.

Kastelorizo kopumā piedāvā neaizmirstamu Grieķijas sala brīvdienu pieredzi ar dažiem labas vietas palikt un ēst kopā ar lielisku skatu.