Astypalea līdz Kalymnos Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • neregulārie pārbraucieni
    2 h 10 min
    Saņemt cenu

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Astypalea līdz Kalymnos prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Astypalea līdz Kalymnos. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Astypalea līdz Kalymnos maršrutā, ir tieši vai arī jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Astypalea līdz Kalymnos prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Astypalea līdz Kalymnos ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Astypalea

tekstā Portaitissa 'ir jāredz dodoties uz šo salu, kas ir nevainojams klosteris ar baltajām sienām un tirkīza kupoliem jumtiem.

Arī izmēģināt dažas Astypalean specialitātes bet tur arī poungia, siera pīrāgs veikti ar vietējiem izgatavots kopanisti sieru un saldo grieķu medus, un svaigi nozvejotas jūras veltes, piemēram, omāru un astoņkājiem. Par arheoloģijas faniem, apmeklēt arheoloģijas muzejs Astypalea ir obligāta, kā arī Venēcijas drupas, kas ir izkaisīti apkārt Astypalea.

Par Kalymnos

Kalymnos ir Grieķijas sala Dodecanese arhipelāgā, un ir pazīstama ar savu pasaules klases sūkļu-ūdenslīdēji, un tās reljefs, kas padara to par populāru karstā vietas klinšu kāpēju . Salas galvaspilsēta ir Pothia, kas ir daudz atrakcijas un ērtības, tostarp populāro arheoloģijas un tautas muzejs un kuģniecības muzejs, kas hroniku Kalymnos 'vēsturi sūklis niršanai.

Ir daudz ko redzēt un darīt Kalymnos; pieejamās aktivitātes ietver klinšu kāpšana, vēja sērfošanu, burāšanu, niršanu un kalnu riteņbraukšanas. Sala ir arī kopā un interesanta vēsture; tā pirmo reizi tika apdzīvota 11. gadsimtā Britu Kolumbijā, un pēdas Šo seno iedzīvotāju var atrast visā salā.