Astypalea Grieķijai Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Par Astypalea

Astypalea ir pilna whitewashed mājas, pārsteidzošu pludmales un augļu dārziem pārraušanas ar mandarīniem, olīvām un vīnogām. Tāpat kā daudzi Grieķijas salām, Astypalea ir pilns ar elpu aizraujošu skatu uz okeānu un unikālo ainavu, kas ieskauj galvenās ciematus Chora un Livadi. 'The Portaitissa' ir jāredz dodoties uz šo salu, neaptraipīts klosteris ar baltajām sienām un tirkīza kupoliem jumtiem.

Arī izmēģināt dažas Astypalean ēdienus, kamēr tur, ieskaitot poungia, siera pīrāgs veikti ar locally- izgatavots kopanisti sieru un salda grieķu medus un svaigi nozvejotas jūras veltes, piemēram, omāru un astoņkājiem. Par arheoloģijas faniem, apmeklēt arheoloģijas muzejs Astypalea ir obligāta, kā arī Venēcijas drupas, kas ir izkaisīti apkārt Astypalea.

Par Grieķiju

Grieķija ir populārs tūrisma galamērķis, kas lepojas skaistas pludmales, gleznainas tradicionālos ciematus, skaistas ainavas un daudz vietas, vēsturisko un arheoloģisko nozīmi.

Apmeklējiet Atēnu akropole, Minoan Knosas pils Krētas vai seno klosteriem Meteora. Pieredze patieso kosmopolītisku dzīves Atēnās un Salonikos, vai izpētīt mežu un piekrastes pastaigas par vienu no daudzajiem Grieķijas salām.

Ir daudz skaistas un vēsturiskas vietas Grieķijā, nekā tas ir iespējams uzskaitīt. Īpaši jāpiemin, protams jāpievērš Parthenon, lielākais templis Atēnās, kas ir pazīstams visā pasaulē ar savām kolonnām. Ieeja šeit, un daudzas citas vēsturiskas vietas, Grieķijā, ir bezmaksas studenti ES universitātēs.