Astypalea Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Astypalea Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Astypalea ar AFerry. Jūs varat izmantot Astypalea ņemt prāmjus ap Dodekanēsas salām, kā arī uz Grieķiju un salu. Vietējie pakalpojumi Dodekanēsā salās ir pieejami Astypalea līdz Kos, Nisyros un Rodā, bet prāmji prom no Dodekanēsas salām bura Aegiali, Naxos un Piraeus.

Astypalea Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Astypalea darbina ar Blue Star Ferries. Kad jūs meklēt prāmi uz Astypalea, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Astypalea prāmji ar Blue Star Ferries ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Astypalea būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Astypalea Prāmji
  • Astypalea Prāmji
  • Astypalea Prāmji

Par Astypalea

Astypalea ir pilna whitewashed mājas, pārsteidzošu pludmales un augļu dārziem pārraušanas ar mandarīniem, olīvām un vīnogām. Tāpat kā daudzi Grieķijas salām, Astypalea ir pilns ar elpu aizraujošu skatu uz okeānu un unikālo ainavu, kas ieskauj galvenās ciematus Chora un Livadi. 'The Portaitissa' ir jāredz dodoties uz šo salu, neaptraipīts klosteris ar baltajām sienām un tirkīza kupoliem jumtiem.

Arī izmēģināt dažas Astypalean ēdienus, kamēr tur, ieskaitot poungia, siera pīrāgs veikti ar locally- izgatavots kopanisti sieru un salda grieķu medus un svaigi nozvejotas jūras veltes, piemēram, omāru un astoņkājiem. Par arheoloģijas faniem, apmeklēt arheoloģijas muzejs Astypalea ir obligāta, kā arī Venēcijas drupas, kas ir izkaisīti apkārt Astypalea.

Prāmji uz un no Astypalea

kuģa Blue Star Ferries , kā arī virkne kajītes un sēdvietu skaitā aviokompānija stila sēdekļi, jūs atradīsiet, a la carte restorāns , kafejnīca, bārs, veikali, interneta piekļuve, bankomāts un nakts klubs. Visi Blue Star Ferries tagad arī iezīme našķis ir ātrās ēdināšanas restorāni, kas ir Grieķijas ekvivalents McDonalds vai Burger King.

Nokļūšana Astypalea

Lai gan pastāv ceļi Astypalea, daudzi no tiem ir tikai zemes ceļi un var būt diezgan bīstami. Šī iemesla dēļ un sakarā ar nelielo izmēru salu, tas var būt vieglāk nu ciklu vai ejiet uz ostu, no kur jums ir uz salas.

Ir autobusu pakalpojums Astypalea, dodoties no Astypalea Chora visiem pārējiem ciematiem Astypalea, taču šis pakalpojums ir ļoti ierobežota.

Astypalea Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Blue Star Ferries

Astypalea Port, Astypalea, Dodecanese Islands, Greece

Blue Star Ferries

Astypalea Port, Astypalea, Dodecanese Islands, Greece