Arrecife Santa Cruz de Tenerife Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 1 krustojumi katru nedēļu
    12 h
    Saņemt cenu
  • 7 krustojumi katru nedēļu
    8 h 40 min
    Saņemt cenu

Īpašie piedāvājumi

Zemas Arrecife Santa Cruz de Tenerife cenas

Nākamās 7 dienas

Pamatojoties uz rezervācijām, kas šonedēļ ceļo ar automašīnu.

Getting labāko cenu par jūsu Arrecife uz Santa Cruz de Tenerife prāmju

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Arrecife Santa Cruz de Tenerife. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Arrecife Santa Cruz de Tenerife maršrutā ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā kāds, jūs varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Arrecife Santa Cruz de Tenerife prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Arrecife Santa Cruz de Tenerife ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Arrecife

Šis skaistais pludmales centrā Arrecife (kapitāla salas kopš 19.gadsimta vidus) ir piešķirts zilais karogs, ko Eiropas Savienība.

No apburošajā San Gines lagūna, kurā ostām mazi piekrastes zvejas laivas, jūs varat sekot krastu uz El Reducto kas lepojas ar modernu piejūras promenādi, kas ved uz El Cable pludmali. Fine zelta smiltis un Placid ūdeņi izveidot gleznainā vietā.

Par Santa Cruz de Tenerife

Santa Cruz de Tenerife ir galvenais pilsētas Tenerife un kopā ar Las Palmas de Gran Canaria, ir galvaspilsēta autonomās kopienas Kanāriju salām. Santa Cruz de Tenerife pilsētā ir daudz apmeklētājs baudīt, no muzejiem, piemēram, Dabas vēstures muzejā līdz skaistām pludmalēm, piemēram, Las Teresitas.

Santa Cruz de Tenerife arī gūst labumu no tirdzniecības vietās ar plašām iepirkšanās iespējas, un aktīvu naktsdzīvi restorāniem, bāriem un naktsklubiem. Katru gadu pilsēta ir uzņēmēja salas populārajā Carnival.

Santa Cruz de Tenerife aizmirst ar Macizo de Anaga kalnu grēdu, kas iet caur Tenerifes ziemeļu daļā; Šī apdullināšanu maisījums piekrastes un kalnu reljefu piesaista tūristus gadu pēc gada šo skaisto salu.