Arrecife Las Palmas de Gran Canaria Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Arrecife uz Las Palmas de Gran Canaria prāmi

AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Arrecife Las Palmas de Gran Canaria . Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Arrecife Las Palmas de Gran Canaria maršrutā ir tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk par vienu, jūs varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Arrecife uz Las Palmas de Gran Canaria prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Arrecife Las Palmas de Gran Canaria ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Arrecife

Šis skaistais pludmales centrā Arrecife (kapitāla salas kopš 19.gadsimta vidus) ir piešķirts zilais karogs, ko Eiropas Savienība.

No apburošajā San Gines lagūna, kurā ostām mazi piekrastes zvejas laivas, jūs varat sekot krastu uz El Reducto kas lepojas ar modernu piejūras promenādi, kas ved uz El Cable pludmali. Fine zelta smiltis un Placid ūdeņi izveidot gleznainā vietā.

Par Las Palmas de Gran Canaria

Las Palmas de Gran Canaria ir Spānijas pilsēta, galvaspilsēta Gran Canaria, kas ir viena no Kanāriju salām. Jūs varat nozvejas prāmjiem uz citām Kanāriju salām un kontinentālo Spāniju: visi šie prāmji var rezervēt ātri, lēti un ērti tiešsaistē AFerry.

Las Palmas de Gran Canaria ir ļoti kosmopolītiska pilsēta. Ir tautas pludmales tuvumā un aizņemts ostas. Ir pilsētas festivāls jūnijā svin pamatu Las Palmas de Gran Canaria. Par Las Palmas de Gran Canaria karnevāls ir viens no tipiskākajiem un slavenākajiem pusēm no pilsētas.