Arrecife Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Arrecife Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Arrecife ar AFerry. Prāmji uz Arrecife, Lanzarotes, ir pieejami no Spānijas, Tenerife un Kanāriju salām. Jūs varat veikt prāmi uz Arrecife no Kadisas, Huelva, Las Palmas de Gran Canaria, Santa Cruz de la Palma un Santa Cruz de Tenerife.

Arrecife prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Arrecife ir vada Naviera Armas un Transmediterranea. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Arrecife, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Arrecife, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Playa Blanca, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Arrecife prāmji ar Naviera Armas Transmediterranea ir pazīstami ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojums, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Arrecife būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Arrecife Prāmji
  • Arrecife Prāmji
  • Arrecife Prāmji

Par Arrecife

Arrecife ir ostas pilsēta Lanzarote vienā no Spānijas Kanāriju salās pilna kultūru un vēsturi. Arrecife Salas galvaspilsēta ir skaista pludmale, Playa del Reducto kas piešķirta zilo karogu, ko Eiropas Savienība.

No apburošajā San Gines lagūna, kurā ostām mazi piekrastes zvejas laivas, jūs varat sekot krastu uz El Reducto kas lepojas ar modernu piejūras promenādi, kas ved uz El Cable pludmali. Smalki zelta smiltis un Placid ūdeņi rada gleznainā vietā. Arrecife piedāvā lielisku veidu, kā iegūt prāmi no Lanzarote ar citām Kanāriju salām un kontinentālo Spāniju.

Prāmji uz un no Arrecife

Transmediterranea s mūsdienu gaisa kondicionieri kuģi ir veidotas tā, lai pasažieri jūtas viņu ceļojums ir daļa no viņu brīvdienas. Uz klāja viņu kuģiem, papildus klāstu kajītes un sēdvietu, jūs atradīsiet peldbaseinus vasaras mēnešos, bāriem, restorāniem, kinoteātriem un pat diskotēkas.

Naviera Armas ir moderna flote kuģi ar plašu bāriem un restorāniem. Jebkurš ceļojums ar Naviera Armas neizbēgami ir ērti un relaksējoša pieredzi.

Arrecife ostas

Arrecife prāmju osta ir dabas ostas aizsargāta ar barjeru saliņām un rifi atrodas Kanāriju salās, uz austrumiem no salas Lanzarote. Arrecife ir galvaspilsēta. No Arrecife portu jūs varat saņemt atiet uz kontinentālo Spāniju, kurus var iegrāmatot viegli tiešsaistē ar AFerry

Arrecife ostu iekārtām

Arrecife ports ir dažas restorāni un dažas pamata beznodokļu iepirkšanās iespējas. Par labākajiem objektiem, tomēr apstāties pie pilsētas pati Arrecife.

Nokļūšana Arrecife

Arrecife prāmju osta atrodas tikai ārpus galvaspilsētas, tāpēc sekojiet ceļa zīmēm vai maigu čūsku tūristu satiksmi, kas nāk no jaunākajiem kruīzu lainera līdz piestāt ostā .

Arrecife Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Naviera Armas

Avenue de Los Mármoles, Arrecife, 35500, Lanzarote, Canary Islands (Lanzarote)

Trasmediterranea

José Antonio, 90, C.P. 35500, Canary Islands (Lanzarote)