Arran Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Arran, kas pazīstams arī kā Isle of Arran, ir divi porti, Brodika (uz austrumu piekrastē) un Lochranza (uz ziemeļu krastā). Par Lochranza portu Arran lai Tārberta Loche Fyne uz ragu pussalā. No Brodika osta, no otras puses, kas savieno Arran lai Ardrossan Ziemeļu Ayrshire, uz Skotijas cietzemes. Ardrossan ir labi savienota ar ceļa Glāzgovu un Edinburgu. Prāmju Ceļojums no Ardrossan ilgst 55 minūtes, un no Lochranza, ceļojums ir tikai 30 minūtes.

Vasaras mēnešos, jūs varat arī doties no Campbeltown uz Brodika un no Claonaig līdz Lochranza. Claonaig pakalpojums nav nepieciešama iepriekšēja rezervācija.

Jūs varat pasūtīt prāmju no Arran vienkārši un ērti AFerry. Lai iegūtu labāku priekšstatu par klāsta pieejamajiem pakalpojumiem, lūdzu, apskatīt izbraukšanu valdes zemāk.

Īpašie piedāvājumi

  • Arran Prāmji
  • Arran Prāmji
  • Arran Prāmji

Prāmji uz un no Arran

Caledonian MacBrayne (CalMac ) Prāmji darbojas visdažādākos kuģus. Ja brauciena laiks ir īss, iekārtām var būt ierobežota. Pretējā gadījumā ir pilns klāsts, tostarp ēdināšanas iespējas un vietās, baudīt karstu vai aukstu dzērienu vai ir iesaistītas plankuma suvenīru iepirkšanās.


Brodika ostas iekārtām,

Brodika ir apkalpotu ports. Tas ir atvērts no 7:30 katru dienu, izņemot no svētdienās, kad tas ir atvērts no pulksten 9:30. Noslēdzas at 7:30 katru dienu, izņemot no piektdienas šajā vasarā, kad tas ir atvērts līdz 9:40 pm.

Ir īss teikt autostāvvietas pāri ceļam no prāmju termināļa un ilgtermiņa uzturēšanās autostāvvieta 150 metru attālumā no termināla.

Ja ceļojat ar automašīnu, lūdzu, pārbaudiet vismaz 30 minūtes pirms izbraukšanas.

Ir taksometru pretī termināla ēkas un vietējo autobusu pakalpojums arī darbojas. Ja ceļo ar autobusu, lūdzu, savu ceļu tur pēc izkāpšanas kā ostas teritorija varētu būt aizņemts.

Citas iespējas ietver tualetes, uzgaidāmā zona un bērnu mainīgo zonu.


Lochranza ostu iekārtām

autostāvvieta ir pieejama 200 metru attālumā no ostas, ko vietējās iestādes sniegta. Nav taksometru vai tuvu pie dzelzceļa stacijas. Tuvākā autobusu pietura atrodas desmit metru attālumā. Autobusu pakalpojumi pieslēgties Brodika un Blackwaterfoot. Pasažieri var būt nepieciešams gaidīt, jo ir nekādas saistības pakalpojumus uz un no ostas.

Citas iespējas ietver tualetes visā ceļa un gaidīšanas zonā.


Par Arran

Arran ir populārs galamērķis vasarā, jo tas ir viss . Tas ir tāpat kā Skotijas tautas miniatūras uz vienas salas. Ja jums patīk ārā, salā ir kalni, meži, pludmales un Glens. Jūs varat cikls ap visu salu dienā. Un, ja jūs fancy izturīgs pārgājienā, mēģiniet Kaza Fell - lielākais kalnu uz salas, kurā jūs varat redzēt no prāmja. Ejot uz augšu, ir labi tā vērts. Jums tiks apbalvoti ar kādu iespaidīgu skatu.

mīļotājiem pārtikas un dzērienu, sala ir paradīze. Izmēģiniet vietējo viskiju un siers pēc garšas savvaļas Skotijas. Jūs atradīsiet daudz mazu un burvīgs bāri un krodziņi uz salas.

Kā jūs izpētīt salu, jūs noteikti saskaraties vietējo savvaļas dzīvniekiem. Jūs atradīsiet roņu kolonijas, ūdri, ērgļi, milzu haizivis, delfīni, un vairāk nekā 100 putnu sugas. Tātad, tas ir labi vērts binoklis ar jums -. Un, protams, jūsu kamera

Vēstures mīļotāji visu vecumu patiks izpētīt Brodika pili un tā pamatojumu, kas tagad ir skaists parks. Pils piedāvā 800 gadu vēsturi, pasakains kolekcija vērtīgu artefaktu, kā arī skatu elpas pārņem Brodick Bay visu ceļu uz Ayrshire krasta.

Ar tik daudz ko redzēt un darīt par šo salu, kāpēc nevar rezervēt prāmi uz Arran vienkārši un droši ar AFerry. šodien?

Arran Karte

Skatīt karti

Ostu adreses