Armadale Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Armadale, bijušais ieguves pilsēta atrodas uz Isle of Skye, jo West Lothian reģionā Skotijas. Isle of Skye piedāvā iespaidīgu skatu visapkārt un pirmā ieskatu, kas var tikt nozvejotas, bet uz prāmja uz Armadale. Armadale ir atpakaļ durvis uz Isle of Skye. Tā atrodas uz zemās Sleat pussalu un Cuillin kalniem stiprs aiz elpu aizraujošu skatu piedāvāt.

Jūs varat baudīt brīnišķīgu Armadale pludmali pie bēgumu, vai vienkārši braukt pa piekrastes ceļiem piedzīvot savvaļas dabas skaistumu apkārt ar biezu mežu un zaļo jomās. Braukšanas tālāk jūs varat apmeklēt ciematu Ardvasar un Aird par Sleat, kas pazīstams ar visievērojamāko skatiem Skotijā.

  • Armadale Prāmji
  • Armadale Prāmji
  • Armadale Prāmji

Par Armadale

Lielākā daļa iedzīvotāju Armadale ir koncentrēta ap prāmju termināli, kur jūs varat atrast dažādus veikalus, jahtu centri, no kurienes jūs varat īrēt jahtas dienā, un veikt ceļojumu turp dažādām salām. Armadale ir slavena arī keramikas un jūs varat iegādāties šos sevi no dāvanu veikalos pie prāmju termināla. Apmeklējums Clan Donald Apmeklētāju centrs ir arī vērts, kur var iepazīt 40 akriem dārzu, muzejs no salām ar vēsturisko eksponātu, dāvanu veikals un restorāns, kā arī.

Armadale Karte

Skatīt karti

Ostu adreses