Ardrossan Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Ardrossan ir neliela pilsēta Ayrshire krasta rietumu Skotijā. Kaut arī mazpilsētā, Ardrossan ir labi savienota ar autotransportu, dzelzceļa un prāmju tīklā, jo tā atrašanās vietu Ayrshire krasta un netālu no galvenās šosejas tīkla A737.

  • Ardrossan Prāmji
  • Ardrossan Prāmji
  • Ardrossan Prāmji

Par Ardrossan

Bez skaistas pludmales un savvaļas piekrastes zonās, Ardrossan ir arī daži vērā ņemami struktūras, piemēram, BARONY Sv Jāņa baznīca, St Peter-in-Chains katoļu baznīca celta zviedru stilā. Lielisks lielās villas iepazīšanās no 19.gadsimta ierindots pusmēness skatu uz pludmali, ir arī skaists skats.

Ardrossan ir arī vieta, izsmalcinātu dabas skaistumu ar stiprs virsotnēm Isle of Arran, Menas salā Jura un zirgu Isle fonā. Holm plantāciju platība starp Ardrossan un Saltcoats ir populāra joma apmeklētājiem, kuriem patīk pastaigas.

Ardrossan Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Caledonian MacBrayne

The Ferry Terminal, Ardrossan, KA22 8ED, Scotland