Arbatax Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Arbatax Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Arbatax ar AFerry. Prāmji uz Arbatax, Sardīnijā, ir pieejami no Itālijas. Jūs varat veikt prāmi uz Arbatax no Civitavecchia un Dženovu.

Arbatax Ferry Kompānijas

Ferries uz un no Arbatax tiek darbināti ar Tirrenia di Navigazione. Kad jūs meklēt prāmi uz Arbatax, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Cagliari, Golfo Aranci un Olbia, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Arbatax prāmji ar Tirrenia di Navigazione ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Arbatax būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Arbatax Prāmji
  • Arbatax Prāmji
  • Arbatax Prāmji

Par Arbatax

Neliels zvejnieku ciemats Arbatax atrodas Tirēnu jūras Ogliastra Provence Sardīnijas 5km uz rietumiem no tuvākās pilsētas, Tortoli, un mājās uz nelielu, bet aizņemts ostā. Arbatax ir teritorija bagāta zaļā Vidusjūras krūmājiem un raksturīgajām sarkanās klintis un masu porphyritic granīta.

Arbatax ir apdullināšanu vieta būt pavasarī, kad var redzēt sprādzienu krāsu ar kontrastu klintīm zemesragā un rifu, balto smilšu pludmalēm un dzidru ūdeņu. Dabisks rāmis šai panorāmai ir apkārtējiem kalniem, augstākais uz salas.

Trenino Verde ir slavens tūristu vilciens, kas aizved jūs uz augšu kalnu iekšzemi. No gaismas māja, kas atrodas virs ciema var redzēt brīnišķīgu skatu ciematā. Visi šie skaistie apkārtne un izvēle darbību padara Arbatax īpaši patīkamu piejūras kūrortā atpūtniekiem.

Prāmji uz un no Arbatax

Viss Tirrenia Prāmji nodrošina fantastisku klāstu borta iekārtām. Daži no tiem ir luksus atpūtas telpas, centrālā zona ar panorāmas skatu, bārs zāle, pašapkalpošanās un a la carte restorāni, iepirkšanās un izklaides rajoniem. Ir arī plašas kajītes iekārtotas pēc augstākajiem standartiem.

Arbatax ostas

Arbatax prāmju ostas savienojumu ar kontinentālo Itāliju caur prāmju ostām Civitavecchia, Dženova, Fiumicino, Olbia un Cagliari. Ar regulāriem reisiem un zemas cenas, AFerry piedāvā labāko vietu rezervēt prāmju biļetes.

Arbatax ostu iekārtām

Arbatax ir mazs ostas ar salīdzinoši maz iekārtām. Tomēr pilsēta Arbatax ir tikai piecu minūšu gājiena attālumā, kur jūs varat atrast restorānus un veikalus.

Nokļūšana Arbatax

Jūs varat viegli nokļūt līdz Tortoli, nākamā lielākā pilsēta uz Arbatax, uz SS.131 šosejas. Pēc tam, osta ir skaidri iezīmētas.

Arbatax Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Tirrenia di Navigazione

Piazzale Scogli Rossi, I 08041 Arbatax, Sardinia