Aquabus Prāmji

Aquabus Prāmji
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Aquabus tika dibināta 1985.gadā, lai nodrošinātu satiksmi starp Baleāru salām Ibiza un Formentera. Jūs varat izmantot AFerry salīdzināt un rezervēt Aquabus Ferries.

skatīt zemāk jaunāko grafiku un labāko cenas klientiem ir atraduši nesen. Ja redzat cenu vēlaties, izmantojiet Iegūt Cena pogu pasūtīt!

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Aquabus Prāmji Maršruti

   Uz kuģa ar Aquabus Ferries

   No Aquabus kuģiem izmērs ļauj viņiem bura tuvu krastam, lai pasažieri lielisku skatu Ibiza un Formentera piekrastēm no augšas klāja, kur ir pietiekami daudz sēdvietu.

   Aquabus lepojas, nodrošinot mierīgu ģimenes atmosfēru uz kuģa, uz buru, kas aizņem tikai 40 minūtes, padarot ceļojums ir lieliska izvēle cilvēkiem, kas ceļo kopā ar bērniem.


   Par Aquabus Ferries

   Aquabus tika dibināta Ibiza 1985. gadā, lai nodrošinātu ģimenei draudzīgu, zemu izmaksu pakalpojumus uz tuvējo salu Formentera, nesamazinot pakalpojumu kvalitāti .


   Vai jūs izmantojat Ibiza Formentera prāmi, vai Formentera Ibiza maršrutu, jūs noteikti ir relaksējoša un komfortablu braucienu ar Aquabus droši, zinot, ka jums ir ieguvuši daudz ar AFerry.