Aomori uz Hakodate Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Aomori uz Hakodate prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Aomori uz Hakodate. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, vai Aomori uz Hakodate maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Aomori uz Hakodate prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Aomori uz Hakodate ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Aomori

Galvenās atrakcijas Aomori ietver drupas, muzejus un kalniem. Par Hakkoda kalni ir fantastiski pārgājienu tālāk, ar karstu kūrvietām, piemēram Sukayu Onsen. Aomori ir ļoti lepns ziemas sporta pilsēta, un ir zināms, turēt vairākus starptautiskus kērlinga notikumiem. Vietējā kērlinga komanda Aomori tika izvēlēta pārstāvēt Japānu 2010. gada Ziemas Olimpiskajās spēlēs Vankūverā, Kanādā.

Par Hakodate

Īpašie ainas uzkāpjot no Mt. Hakodate, it īpaši naktīs, kad visa pilsēta mirdz. Jūs varat piebraukt kalnu vasaras mēnešos (aprīļa beigām līdz novembrim).

Ja vēlaties izmēģināt kādu no vietējās jūras veltes, tad rīta tirgus ir vieta, kur būt. Līcis ir pakaišiem ar virkni augstas kvalitātes, lokāli nozvejotas jūras veltes.