Aomori Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rezervējiet prāmi uz Aomori ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Japānā ir pieejami no Aomori uz Hakodate.

Aomori Prāmju Uzņēmumi

Prāmji uz un no Aomori kuras ekspluatē pēc Cugaru Kaikyo Ferry. Kad jūs meklēt prāmi uz Aomori, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Oma, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Aomori prāmji ar Cugaru Kaikyo Ferry ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa apkalpošanu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Aomori būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Aomori Prāmji
  • Aomori Prāmji
  • Aomori Prāmji

Par Aomori

Galvenās atrakcijas Aomori ietver drupas, muzejus un kalniem. Par Hakkoda kalni ir fantastiski pārgājienu tālāk, ar karstu kūrvietām, piemēram Sukayu Onsen. Aomori ir ļoti lepns ziemas sporta pilsēta, un ir zināms, turēt vairākus starptautiskus kērlinga notikumiem. Vietējā kērlinga komanda Aomori tika izvēlēta pārstāvēt Japānu 2010. gada Ziemas Olimpiskajās spēlēs Vankūverā, Kanādā.

Prāmji uz un no Aomori

Cugaru Kaikyo ir flotes 3 modernās kuģu, kas specializējas komfortu un greznību. Jums tiks apžilbināti ar iespaidīgu apskates objekti uz klāja, kā arī ārā uz klāja. Sieviete pasažieri var atpūsties ekskluzīvajā sieviešu telpā, bet suņi var baudīt līdzīgu pieredzi suņu telpā.

Rezervējiet Aomori prāmis šodien AFerry. Mēs cenšamies sniegt jums vislabāko cenas Cugaru Kaikyo prāmjiem uz un no Aomori.

Aomori ostas

Atrodas ziemeļu Honsju, Aomori nodrošina svarīgu saikni starp Japānas salas Honsju un Hokaido. Prāmji uz un no Aomori ir vada Cugaru Kaikyo prāmjiem.

Aomori ostu iekārtām

Pēc ostā Aomori Jūs atradīsiet tūrisma informācijas centru un japāņu kultūras pieredzi zonu. Elektriskie ratiņi var iznomāt par brīvu.

Nokļūšana Aomori osta

Ar vilcienu Tuvākā dzelzceļa stacija ir Aomori stacija, kas ir 15 minūšu gājiena attālumā no ostas. Alternatīvi auto brauciena attālumā no stacijas uz ostu prasīs 5 minūtes.

Ar lidmašīnu Tuvākā lidosta ir Aomori Airport. Nokļūšana līdz ostai no šejienes prasīs 35 minūtes ar autobusu vai 30 minūtes ar auto.

Aomori Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Tsugaru Kaikyo Ferry

Aomori ferry terminal, 038-0002 Aomori-ken, Aomori-shi, Okidate 2-12-1, Japan