Annaba Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Annaba prāmju ostas atrodas pie mutes upes Seybouse, jo ziemeļaustrumu Alžīrija robežojas Tunisija. Annaba prāmju osta vienmēr ir bijusi svarīgs tirdzniecības osta Alžīrijas eksportētāju minerālvielām. Prāmji no Annaba doties uz Marseļu Francijā un vada SNCM un Algérie prāmjiem.

  • Annaba Prāmji
  • Annaba Prāmji
  • Annaba Prāmji

Prāmji uz un no Annaba

SNCM ir galvenais prāmju kompānija darbojas no Korsikas uz dienvidu kontinentālo Franciju un nodrošina modernus labi aprīkotas prāmjus un lielisku pakalpojumu līmeni.

Par Annaba

Ar svarīgu autoceļu un dzelzceļa satiksmi uz Alžīras un citiem ziemeļaustrumu pilsētās, Annaba joprojām ir aizņemts ūdens bāzes tirdzniecības un komercijas centru.

Annaba Prāmju osta atrodas dabas ostas, un ir apveltīta ar fantastisku Vidusjūras piekrasti. Skaistās Vidusjūras pludmales piedāvā krāsainu nakts dzīvi. Kopā ar dažādiem beachside klubiem un restorāniem, ir arī ģimenes orientētu atrakciju parks, kurā abi bērni un vecāki var būt liels laiks.

Annaba atrašanās vietu tajā satiekas kalni ar jūras piedāvā virkni iespēju, lai dabas mīļotājiem apbrīnot dažādas vietējo sugu kopā ar putnu vērošanu, vairāk entuziasma daudz, fantastisks ainava piedāvā lielisku pārgājienu apvidus.

Ir arī daudz vietas, pilsētas robežās vērts apmeklēt, piemēram, baznīcas Saint-Svētais Augustīns, ka 12. gadsimta Osmaņu arhitektūras vecajā daļā Annaba ar šauru ieliņu un seno arhitektūru.

Jūs varat pasūtīt prāmjiem uz Annaba no Marseļas Francijā ar operatoru SNCM prāmjiem. Grāmatu Annaba Prāmji uz Franciju, vienkārši un droši tiešsaistē ar AFerry.

Annaba ostas

Annaba prāmju ostas atrodas pie mutes upes Seybouse, jo ziemeļaustrumu Alžīrija robežojas Tunisiju. Annaba prāmju osta vienmēr ir bijusi svarīgs tirdzniecības osta Alžīrijas eksportētāju minerālvielām. Šodien, jūs varat nozvejas prāmi no Annaba uz Franciju vai Spāniju. Visi Annaba prāmju var rezervēt viegli un lēti tiešsaistē ar AFerry

Annaba ostu iekārtām

Annaba piedāvā dažādas apmešanās iespējas, sākot no budžeta luksusa viesnīcās. Apmeklētāji var arī izmantot dažādas nakts sporta pasākumu un skatuves izrādes vasaras sezonā.

Nokļūšana Annaba

Annaba prāmju osta var viegli atrodas no pilsētas centra.

Annaba Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Algerie Ferries

Quay 2, Mole Cigogne, Quai Nord, Annaba,, 1232 - 23000, Algeria