Anes Prāmji

Anes Prāmji
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Anes Ferries tika izveidota 1979. gadā, lai savienotu salas Symi ar pārējo Grieķiju, un palielināt kravu biznesa un tūristu plūsmu. Prāmju Uzņēmums pieder rezidentiem Symi un tuvējā Rodas salā. ANES nodrošina prāmju pakalpojumus Aegina, Alonissos, Skopelos, Piraeus, Skiathos, Volos un vairāk.

Jūs varat pasūtīt Anes Ferries ar AFerry. Skatīt zemāk jaunāko grafiku un labāko cenas klientiem ir atraduši nesen. Ja redzat cenu vēlaties, izmantojiet Iegūt Cena pogu pasūtīt!

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija kājāmgājējiem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms izbraukšanas, bet visiem pārējiem pasažieriem — ne vēlāk kā 60 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
26
Īsākais šķērsojums:
Glossa - Skiathos
30 min
Populārākais maršruts:

Anes Prāmji Maršruti

  Uz kuģa ar Anes Ferries

  ANES Ferries ekspluatē floti divu kuģu, uz Proteus un Ag. Nektarios . Abi ir lieli kruīza kuģi, ar ietilpību vairāk nekā 400 pasažieriem, un vairāk nekā 100 transportlīdzekļiem.

  Uz kuģa ar Anes Ferries jūs izjust komfortu un stilu baudot brīnišķīgs skats uz Egejas. Katram kuģim ir pilnu iekštelpu un āra sēdvietām un atpūtas telpas. Dažādas uzkodas un atspirdzinājumi ir pieejami uz kuģa kruīza prāmjiem.


  Par Anes Ferries

  Saīsinājums ANES apzīmē Anonymous Ferry Company Symi. ANES Prāmji ir unikāls, jo tā pieder rezidentiem Symi un Rhodes. Atpakaļ 1979.gadā, bija bažas, ka iedzīvotāji varētu atstāt šīs salas, jo tās tika izolēti no pārējās Grieķijas, tāpēc prāmju satiksme atļāvām kravu pārvadājumus, kā arī, lai radītu tūristu satiksmi. Ātri uz priekšu līdz mūsdienām, un šīs salas attīstīties tikpat populārs tūrisma galamērķiem - un salu iedzīvotāji gūst labumu no panākumiem pakalpojumu!


  Vai jūs izmantojat Aegina uz Pirejas prāmi, uz Skiathos uz Skopelos maršrutu, vai jebkuru citu Anes Prāmji pakalpojumu, jūs noteikti ir relaksējoša un komfortablu braucienu droši zinot, kas jums daudz ar AFerry.

  Video

  Anes Prāmji YouTube Video