Anek Superfast Ferries

Anek Superfast
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Anek Superfast prāmi uz kontinentu Grieķijā, Krētas un Itālijā. Anek Superfast ir kopuzņēmums starp Anek Lines un Superfast Ferries. Kopīgais pakalpojums tika ieviesta, lai optimizētu jaudu pieprasījumu uz Ankona-Igoumenitsa-Patras maršrutā. AFerry vienmēr lētas cenas Anek Lines prāmju un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Anek Superfast prāmji uz Heraklionu, Piraeus, Igoumenitsa, Patras un Ancona. Skatiet tālāk visas Anek Superfast maršrutiem un jaunākajām cenām un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Anek Superfast grafikam.

Pārskats

Maršruti:
16
Īsākais šķērsojums:
Chania - Piraeus
8 h 30 min
Populārākais maršruts:
Heraklion - Piraeus
Lētākais:
Heraklion - Piraeus
82 €*
*Cenu, pamatojoties uz:
 • Automašīna + 1
 • Rezervēts: Ce, 26.11.2020.
 • Ceļojiet: Ce, 3.12.2020.

Īpašie piedāvājumi

Anek Superfast Maršruti

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Heraklion - Piraeus
(ANEK Superfast)
82 €
 • Rezervēts: Ce, 26.11.2020.
 • Ceļojiet: Ce, 3.12.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 1
Patras - Venice
(ANEK Superfast)
539 €
 • Rezervēts: Pk, 27.11.2020.
 • Ceļojiet: Ce, 10.12.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 2

  Uz klāja Anek Superfast prāmji

  Anek Lines un Superfast Ferries ir apvienoti, lai veidotu lielāku floti.

  klāja Anek Superfast prāmju jūs atradīsiet pilnu aprīkojumu. Papildus izvēli ērtas kajītes un sēdekļu jūs atradīsiet la carte un pašapkalpošanās restuarants un bāri. Vasaras mēnešos jūs varētu arī apsvērt iespēju veldzēties on-klāja peldbaseinu, lai tiešām sāktu savu atvaļinājumu ar splash.

  Tagad varat rezervēt "Kempings uz klāja" pakalpojums ar AFerry. Kempings uz klāja piedāvā klientiem lielisku naudas vērtību pakalpojumu, kas ir pieejams visiem Anek Lines maršrutos, izņemot Venēcija - Patras. Kempings uz kuģa ekspluatācijā ir derīga tikai pasažieriem, kuri ceļo ar motoru mājās vai treilerī. Par cenu vienkāršu klāja biļete vienai personai plus cenu transportlīdzekli, jūs varat gulēt jūsu motoru mājās vai treilerī, un ir brīva piekļuve 220V elektrības un dušas un tualetes telpas lietošanu.


  Vai jūs izmantojat Anek Superfast Piraeus Heraklionas prāmju maršrutu, Anek Superfast Igoumenitsa Ancona prāmju pakalpojumu, Anek Superfast Patras Ankona prāmi vai jebkurš cits prāmis no Anek Īpaši ātrs, jums ir pienākums būt relaksējoša un patīkams ceļojums. Tātad, ko jūs gaida?