Anek Lines Prāmji

Anek Lines
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Anek Lines prāmi uz kontinentālo Grieķiju, Korfu, Krētā, Itāliju un Albāniju. Anek Lines ir vadošais Grieķijas prāmis operators, kas ir burāšana aptuveni 40 gadus izcila līmeņa komfortu un servisu. AFerry vienmēr lētas cenas Anek Lines prāmju un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Anek Lines prāmjus uz Heraklionu, Piraeus, Korfu, Igoumenitsa, Patras, Venēcija, Durresa un daudz ko citu. Skatiet tālāk visas Anek Lines maršrutiem un jaunākajām cenām un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Anek Lines grafikam.

Pārskats

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Anek Lines Maršruti

   Uz klāja Anek Lines prāmjiem

   Anek floti 11 lielisku mūsdienu gaisa kondicionieri kuģiem visās piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja. Jūs varat izvēlēties no plaša iekšējā vai ārējā kuģu kajītēs ar divām, trim vai četrām gultām un Anek Lines Itālija, Grieķija maršrutos jūs pat varat izvēlēties luksus kajītes raksturo viesistaba un TV un interneta pieslēgums. Viņu prāmji ir arī pilns a la carte un pašapkalpošanās restorāni, kafejnīca, bāri, veikali, un vasaras mēnešos jūs pat varat veldzēties prāmja baseinā uz klāja vai vienkārši sākt agri savu sauli, iedegumu par vienu no SAUĻOŠANĀS klājiem.

   Tagad varat rezervēt "Kempings uz klāja" pakalpojums ar AFerry. Kempings uz klāja piedāvā klientiem lielisku naudas vērtību pakalpojumu, kas ir pieejams visiem Anek Lines maršrutos, izņemot Venēcija - Patras. Kempings uz kuģa ekspluatācijā ir derīga tikai pasažieriem, kuri ceļo ar motoru mājās vai treilerī. Par cenu vienkāršu klāja biļete vienai personai plus cenu transportlīdzekli, jūs varat gulēt jūsu motoru mājās vai treilerī, un ir brīva piekļuve 220V elektrības un dušas un tualetes telpas lietošanu.


   Vai jūs izmantojat Anek Lines Piraeus Heraklionas prāmju maršrutu, Anek Lines Venēcijas Korfu prāmju pakalpojumu, Anek Lines Bari Durres prāmi, tad Anek Lines Piraeus Chania prāmis vai jebkurš cits prāmis no Anek Lines jums ir pienākums būt relaksējošu un patīkamu braucienu. Tātad, ko jūs gaida?

   Video

   Anek Lines YouTube Video