Andros uz Tinos Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

 • 1 krustojumi katru nedēļu
  2 h
  Saņemt cenu
 • 1 šķērsošana katru dienu
  1 h 35 min
  Saņemt cenu
 • 2 šķērsošana katru dienu
  1 h 30 min
  Saņemt cenu

Darba labāko cenu par jūsu Andros uz Tinos prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Andros līdz Tinos. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Andros uz Tinos maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Andros uz Tinos prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Andros uz Tinos ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Andros

Grieķijas salas Andros ir unikāla savā veidā ar gleznainu Noslēgti maz ciematu, zaļojošo ieleju un skaistas smilšu pludmales.

Andros tiek uzskatīta par dārgakmens no salu, kur augstiene apstādījumiem, priede ēnotiem smilšainas pludmales, kalnu ciemati, skaistas ielejas un ūdenskritumi nāk kopā piedāvājot dažas no visievērojamāko viedokli šajā reģionā.

Andros ir vizuāls baudījums ar šauru akmens bruģētiem celiņiem un gaišas zāles ietekmē Venēcijas un Cycladic arhitektūru.

Par Tinos

Tinos ir slavena baznīca Panagia Evangelistria pazīstamu brīnumaino ikonu Jaunavas Marijas, ka tā pieder. Katru gadu augustā, tūkstošiem svētceļnieku apmeklēt Tinos īpaši apmeklēt baznīcu.

Par 80 vai tik vējdzirnavas, 1000 mākslas baloža mājiņas un skaisti mazi ciemati un tradīcijas marmora kokgriezumi, jo tās bagāto resursu marmora un granīta padara Tinos daudz interesantu vietu apmeklēt neatkarīgi no rādītājiem skaistas pludmales uz salas.

Volax ciemats salas Tinos atrodas amidst daži no visvairāk apdullināšanu ainavas. To ieskauj Pyrgos kalni, kas ir visskaistākie zaļā marmora kalni Grieķijā. Visas ciematu Tinos ir saistīta ar kaimiņu ciematiem ar akmens celiņiem un tikai atdalītas ar akmens sienām celta ap tiem.