Andros uz Rafina Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 2 šķērsošana katru dienu
    1 h 55 min
    Saņemt cenu
  • 2 šķērsošana katru dienu
    1 h 55 min
    Saņemt cenu

Zemas Andros uz Rafina cenas

Nākamās 7 dienas

Pamatojoties uz rezervācijām, kas šonedēļ ceļo ar automašīnu.

Getting labāko cenu par jūsu Andros uz Rafina prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Andros līdz Rafina. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Andros uz Rafina maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Andros uz Rafina prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Andros uz Rafina ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Andros

Grieķijas salas Andros ir unikāla savā veidā ar gleznainu Noslēgti maz ciematu, zaļojošo ieleju un skaistas smilšu pludmales.

Andros tiek uzskatīta par dārgakmens no salu, kur augstiene apstādījumiem, priede ēnotiem smilšainas pludmales, kalnu ciemati, skaistas ielejas un ūdenskritumi nāk kopā piedāvājot dažas no visievērojamāko viedokli šajā reģionā.

Andros ir vizuāls baudījums ar šauru akmens bruģētiem celiņiem un gaišas zāles ietekmē Venēcijas un Cycladic arhitektūru.

Par Rafina

Rafina pilsēta atrodas uz austrumu krastu dienvidu Grieķijas cietzemes, jo ir apmēram 30km no Atēnām. Rafina ir tradicionāls ostas pilsēta, ar daudziem bāriem un jūras velšu restorānu. Rafina ir samērā neliela piejūras pilsēta, ar kādu skaistu objektiem, piemēram, neliela baznīcas Aghios Nicolas.

tuvums Rafina līdz Atēnām ļauj apmeklētājiem izjust dzīvīgu kapitālu un visu, ko tā var piedāvāt, no vēsturiskas vietas, piemēram, pasaules slavenā Akropole Atēnās uz daudzajām kafejnīcām un bāriem Kolonaki rajons.