Andros Grieķijai Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Par Andros

Grieķijas salas Andros ir unikāla savā veidā ar gleznainu Noslēgti maz ciematu, zaļojošo ieleju un skaistas smilšu pludmales. Andros prāmju osta atrodas Andros, ziemeļu lielākā daļa no Kiklādu salām. Andros prāmju osta ir stundu un pusi no Pirejas ostas.

Andros tiek uzskatīta par dārgakmens salu, kur kalnu zaļumi, priežu iekrāsoti smilšainas pludmales, kalnu ciematiem, skaistas ielejām un ūdenskritumiem nāk kopā piedāvājot dažas no visievērojamāko viedokli šajā reģionā. Andros ir vizuāls baudījums ar šaurām akmens bruģētiem celiņiem un spilgti salonos ietekmē Venēcijas un Cycladic arhitektūru.

Par Grieķiju

Grieķija ir populārs tūrisma galamērķis, kas lepojas skaistas pludmales, gleznainas tradicionālos ciematus, skaistas ainavas un daudz vietas, vēsturisko un arheoloģisko nozīmi.

Apmeklējiet Atēnu akropole, Minoan Knosas pils Krētas vai seno klosteriem Meteora. Pieredze patieso kosmopolītisku dzīves Atēnās un Salonikos, vai izpētīt mežu un piekrastes pastaigas par vienu no daudzajiem Grieķijas salām.

Ir daudz skaistas un vēsturiskas vietas Grieķijā, nekā tas ir iespējams uzskaitīt. Īpaši jāpiemin, protams jāpievērš Parthenon, lielākais templis Atēnās, kas ir pazīstams visā pasaulē ar savām kolonnām. Ieeja šeit, un daudzas citas vēsturiskas vietas, Grieķijā, ir bezmaksas studenti ES universitātēs.