Andros Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Andros Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Andros ar AFerry. Jūs varat izmantot Andros veikt prāmjus ap salu un arī uz Grieķiju. Vietējie pakalpojumi salu ir pieejami Andros līdz Mykonos, Paros, Santorini, Sifnos un Tinos bet prāmju prom no Kiklādu burāt uz Heraklionu un Rafina.

Andros prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Andros darbina ar Kiklādu Fast Ferries, Golden Star Ferries un Grieķijas Seaways. Jo 3 prāmju kompānijas darbojas un no Andros, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Andros, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Andros prāmji ar Kiklādu Fast Ferries, Golden Star Ferries un Grieķijas Seaways ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Andros būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Andros Prāmji
  • Andros Prāmji
  • Andros Prāmji

Par Andros

Grieķijas salas Andros ir unikāla savā veidā ar gleznainu Noslēgti maz ciematu, zaļojošo ieleju un skaistas smilšu pludmales. Andros prāmju osta atrodas Andros, ziemeļu lielākā daļa no Kiklādu salām. Andros prāmju osta ir stundu un pusi no Pirejas ostas.

Andros tiek uzskatīta par dārgakmens salu, kur kalnu zaļumi, priežu iekrāsoti smilšainas pludmales, kalnu ciematiem, skaistas ielejām un ūdenskritumiem nāk kopā piedāvājot dažas no visievērojamāko viedokli šajā reģionā. Andros ir vizuāls baudījums ar šaurām akmens bruģētiem celiņiem un spilgti salonos ietekmē Venēcijas un Cycladic arhitektūru.

Prāmji uz un no Andros

Agoudimos Lines , jūs atradīsiet veikalus, iekštelpu un āra bāri, diskotēka, kazino, pieeju Wi-Fi internets un īpašu bērnu rotaļu teritorijas. Siltajos mēnešos jūs varētu apsvērt ņemot krituma prāmja baseinā uz klāja! You svētki patiešām sāksies, kad jūs soli uz klāja.

Anek s flote 11 lielisku mūsdienu gaisa kondicionieri kuģiem visās piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja. Jūs varat izvēlēties no plaša iekšējā vai ārējā kuģu kajītēs ar divām, trim vai četrām gultām un Anek Lines Itālija, Grieķija maršrutos jūs pat varat izvēlēties luksus kajītes raksturo viesistaba un TV un interneta pieslēgums.

Grezni atpūtas Kiklādu Fast Ferries var turēt līdz 1200 pasažieriem, savukārt 400 automašīnas (vai 70 kravas) var novietot garāžā.

Golden Star Prāmji darbojas viens kuģis, uz Superferry II . Kuģis ir pilnībā aprīkots ar WiFi un satelīta televīziju visā kuģa. Uz klāja jūs atradīsiet beznodokļu veikali, kafejnīca, mājas kino un masāžas krēsli. Kuģis var uzņemt līdz 1,630 pasažierus, 250 automašīnas, un tas ir ratiņkrēslā.

Andros Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Agoudimos

Port Gavrion, Gavrion, Andros Island, Cyclades, Greece

Blue Star Ferries

Port Gavrion, Gavrion, Andros Island, Cyclades, Greece

Cyclades Fast Ferries

Port Gavrion, Gavrion, Andros Island, Cyclades, Greece

Golden Star Ferries

Port Gavrion, Gavrion, Andros Island, Cyclades, Greece

Hellenic Seaways

Port Gavrion, Gavrion, Andros Island, Cyclades, Greece

Sea Jets

Port Gavrion, Gavrion, Andros Island, Cyclades, Greece