Ancona uz Zadar Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Par Ancona

Ancona kļuva par vienu no lielākajām ostām Adrijas starp trīspadsmitajā un četrpadsmitajā gadsimtā, otrais tikai uz Venēciju. Tomēr vēlākos gados Ancona, tāpat kā citām Itālijas pilsētām, kļuva par skatuves daudzu cīņas saistīti ar kariem neatkarības, kā arī bija mērķis ārvalstu profesijām, tostarp masveida gaisa bombardēšanas kampaņu Otrā pasaules kara laikā, kad tika iznīcinātas veselas jomas Ankona un slikti bojāta ostas.


Par Zadar

Zadar ir skaista piejūras pilsēta Dalmatia reģionā. Svarīgi orientieri Zadar ir: Romas Forums, Sv Donatus 'baznīca, Sv Anastasijas katedrāle, Sv Stosija baznīca, Sv Ilija baznīca, St Francis' baznīca, Five Wells laukums, Sv Marijas baznīca, Citadel un The Land Gate.

Zadar kļūst aizvien populārs tūrisma galamērķis, un ir ideāla vieta, lai apmeklētu, ja jums ir bauda Vidusjūras brīvdienas.

Daži saka, ka Zadara ir viens no Horvātijas ir vairāk nepietiekami galamērķiem. Jūs atradīsiet mierīgus satiksmes bez ielām pēc seno romiešu ielu plānu ar romiešu drupas un vairākas viduslaiku baznīcas, lai izpētītu. Piešķirt Visa pilsēta vēsturisko noskaņu, masveida 16. gadsimta nocietinājumi vairogs pilsētu no vienas puses, ar augstām sienām darbojas gar ostas.

Vecrīga, kur atrodas osta, tika pārbūvēta vairākas reizes atstājot mesmerizing sajaukumu seno un moderno arhitektūru.

Ir daudz muzeju, lai izpētītu Zadarā, kas var aizpildīt jums uz seno un dažreiz nemierīgo vēsturi šajā reģionā, un pēc tam, ka koku izklāta promenāde gar Obala Kralja Petra Kresimira IV ir ideāls slinks pastaigām un arī lieliska vieta, kur apstāties uz kafiju un skatīties pasaule iet ar. Darbība, kas ir populārs visā Horvātijā.

Nāc nakts, Zadara lielais studentu skaits ielej pilsētas bāros un kafejnīcās. Jūs atradīsiet arī daudzus restorānus pilsēta piedāvā dažādas kvalitātes un cenas.

pludmales mīļotājiem, tur ir dažas mazas pludmales uz austrumiem no vecpilsētas un vairāk uz rietumiem pie Borik kur ūdens ir pilnīgi skaidrs un ideāls peldes karstā vasaras dienā. Daudzi natives Zadar galvas ar laivu vai nu uz ārzonas salas Ugljan vai ārpus tās, lai Dugi Otok īsu pārtraukumu no pilsētas.

Jūs varat izlasīt vairāk par Horvātiju mūsu Horvātija guide.


Getting labāko cenu par jūsu Ancona uz Zadar prāmi

ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Ankonas uz Zadar. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Ankona uz Zadar maršrutā, ir tieši vai arī jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Ankonas uz Zadar prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Ankona uz Zadara ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .