Ancona uz Jonijas salu Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Ancona

Ancona kļuva par vienu no lielākajām ostām Adrijas starp trīspadsmitajā un četrpadsmitajā gadsimtā, otrais tikai uz Venēciju. Tomēr vēlākos gados Ancona, tāpat kā citām Itālijas pilsētām, kļuva par skatuves daudzu cīņas saistīti ar kariem neatkarības, kā arī bija mērķis ārvalstu profesijām, tostarp masveida gaisa bombardēšanas kampaņu Otrā pasaules kara laikā, kad tika iznīcinātas veselas jomas Ankona un slikti bojāta ostas.

Ankona ostas

vēsturisks Itālijas osta East Coast, Ancona piedāvā biežus reisu uz Grieķiju, Melnkalni, Albāniju un Horvātiju. Visi šie savienojumi, to skaitā speciālos piedāvājumus var rezervēt tiešsaistē ar AFerry.

Par Jonijas salās

Jonijas salas atrodas pie rietumu krastu Grieķiju, un ietver salām Kefalonijas, Kythira, Korfu, Zakynthos (Zante), Lefkada, Paxi un Ithaka. Šie skaisti Grieķijas salām ir bagāta un krāsaina vēsture. Pagātne okupācija britu un franču valodā ir devis salām atšķirīgu noskaņu, kas ir diezgan atšķiras no citām grieķu arhipelāgiem.

Salas ir slavens ar to skaidri zilajiem ūdeņiem, ilgi skaistas smilšainas pludmales, ko norobežo klintis, interesantiem ciematiem un apdullināšanu laukos. Katram Jonijas sala ir tā pašu unikāls šarms un starp tiem, viņiem ir viss, kas jums, iespējams, varētu vēlaties no brīvdienām Grieķijas salām. Kāpēc ne izmēģināt salu lēciena, lai attēlotu būtību katras salas?