Ancona uz Starigrad Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Ankonas uz Starigrad prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Ankonas uz Starigrad. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Ankona uz Starigrad maršrutā, ir tieši vai arī jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Ankonas uz Starigrad prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Ankona uz Starigrad ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Ancona

Ancona kļuva par vienu no lielākajām ostām Adrijas starp trīspadsmitajā un četrpadsmitajā gadsimtā, otrais tikai uz Venēciju. Tomēr vēlākos gados Ancona, tāpat kā citām Itālijas pilsētām, kļuva par skatuves daudzu cīņas saistīti ar kariem neatkarības, kā arī bija mērķis ārvalstu profesijām, tostarp masveida gaisa bombardēšanas kampaņu Otrā pasaules kara laikā, kad tika iznīcinātas veselas jomas Ankona un slikti bojāta ostas.

Par Stari Grad

Stari Grad, vai Pharos, ir vecākā pilsēta Horvātijā, iepazīšanās no 384 Britu Kolumbijā, un var atrast ziemeļu daļā salas Hvar, par Horvātijas Dalmācijas piekrastē. Stari Grad ir skaista vieta apvieno lielisku pludmales ar kalnainā apvidū, padarot Stari Grad populāra vieta ar alpīnistu un pludmales entuziasti līdzīgi.

Stari Grad senās saknes ir atstājuši pilsētu ar bagātīgu vēstures un kultūras objektiem, kas visiem patiks; Jūs varat apmeklēt paliekas no romiešu un Early Christian periodā, piemēram, paliekām villa Rustica pie Pod Dolom un baptistery blakus viduslaiku baznīcas St Ivan. Vēl viena vieta, kur vērts apmeklēt ir stiprināts Dominikānas klosteris ar ir mājvieta lielisku kolekciju dokumenti, grāmatas, gleznas, akmens pieminekļi un fosilijas.

Stari Grad, kas burtiski nozīmē `vecpilsētu", ir daudz ko piedāvāt apmeklētājs, no restorāniem, kas piedāvā vietējos ēdienus, ar sportu, piemēram, teniss, pludmales volejbols, mini golfs un ūdens sporta veidiem. Stari Grad ir arī bieži kultūras šovus un pasākumus.