Ancona uz Split Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 3 krustojumi katru nedēļu
    9 h 30 min
    Saņemt cenu
  • 2 krustojumi katru nedēļu
    9 h
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Ankonas sadalīt prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmju no Ankonas sadalīt. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Ankona Split maršruts ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Ankona Split prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Ankona uz Split ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Ancona

Ancona kļuva par vienu no lielākajām ostām Adrijas starp trīspadsmitajā un četrpadsmitajā gadsimtā, otrais tikai uz Venēciju. Tomēr vēlākos gados Ancona, tāpat kā citām Itālijas pilsētām, kļuva par skatuves daudzu cīņas saistīti ar kariem neatkarības, kā arī bija mērķis ārvalstu profesijām, tostarp masveida gaisa bombardēšanas kampaņu Otrā pasaules kara laikā, kad tika iznīcinātas veselas jomas Ankona un slikti bojāta ostas.

Par Split

Split, vai Spalato itāļu, ir lielākais un svarīgākais pilsēta Dalmatia un otrā lielākā pilsēta Horvātijā. Split atrodas uz mazas pussalas austrumu krastā Adrijas jūru. Split ir pazīstams arī kā viens no centriem Horvātijas kultūru. Split labumu no siltā, Vidusjūras klimats un ir viena no saulainākajām vietām Eiropā, kas piesaista daudzus apmeklētājus un padarīt pilsētu populārs tūrisma galamērķis.

Splita ir viena no vecākajām pilsētām jomā, iepazīšanās atpakaļ vairāk nekā 1700 gadiem, un ir daudzas vēsturiskas vietas. Vecpilsēta Splitas aizsākās viduslaikos, un ir mājvieta daudzām Split objektiem, piemēram, Diokletiāna pils. Vēsturiskais centrs Splita ir minēta kā viena no UNESCO Pasaules mantojuma.

Ir daudz interesantu muzejiem Split, tostarp muzeja Horvātijas arheoloģisko pieminekļu, Etnogrāfijas muzejs, muzejs Dabaszinātņu un muzeja jūrniecības vēstures. Split ir arī mājvieta daudzām mākslas galerijām, piemēram, Mestroviča galerijā. Tāpat ir vērts apmeklēt ir Marjan meža parks, kas ietver skaistu parkland, gleznaino ceļus, spēļu laukumi un Split zoodārzs.