Ancona Hvar Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Ankona uz Hvaras prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Ankonas uz Hvar. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Ankona Hvar maršrutā, ir tieši vai arī jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Ankonas uz Hvar prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Ankona uz Hvar ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Ancona

Ancona kļuva par vienu no lielākajām ostām Adrijas starp trīspadsmitajā un četrpadsmitajā gadsimtā, otrais tikai uz Venēciju. Tomēr vēlākos gados Ancona, tāpat kā citām Itālijas pilsētām, kļuva par skatuves daudzu cīņas saistīti ar kariem neatkarības, kā arī bija mērķis ārvalstu profesijām, tostarp masveida gaisa bombardēšanas kampaņu Otrā pasaules kara laikā, kad tika iznīcinātas veselas jomas Ankona un slikti bojāta ostas.

Par Hvaras

Lai gan pārstāv daļu no daudzveidīgās dienvidu Horvātijas arhipelāga daudzi salas veido, Hvar ir bijis pakļauts atzīšanas izceļas gan ar savu dabas skaistumu un tās kultūras slāņos kopš pirmsākumiem.

Hvar nesen ieguva statusu, kas ir viena no skaistākajām salām pasaulē, pateicoties tās vieglas klimats ar siltām ziemām un patīkamas vasaras kopā ar krāšņām lavandas laukiem, olīvkokiem un vīnogulājiem.

Hvar piedāvā bezgalīgas iespējas pavadīt savas brīvdienas ar skaistām smilšu pludmalēm, unikālu gastronomiju, augstas kvalitātes izmitināšanas iespējas un kosmopolītisku dzīvesveidu kopā ar daudziem bāriem, naktsklubiem un restorāniem.