Ancona Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Ancona Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Ancona ar AFerry. Prāmji uz Ancona, Itālijā, ir pieejami no Albānijas, Horvātijas, Grieķijas un Jonijas salās. Jūs varat veikt prāmi uz Ancona no Korfu, Durres, Igoumenitsa, Patras, Split un Zadar.

Ancona prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Ancona ir vada Adria Ferries, Anek Īpaši ātrs, Jadrolinija, Minoan Lines un SNAV. Jo 5 prāmju kompānijas darbojas un no Ancona, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Ancona, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Bari, Bol un Brindizi lai palīdzētu jums atrast labākos laikus un cenas, lai atbilstu jūsu plāniem.

Prāmji ar Adria Prāmji un citi uzņēmumi, kas darbojas uz un no Ancona ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Ancona būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Igoumenitsa - Ancona
(ANEK Superfast)
828 €
  • Rezervēts: Sv, 6.9.2020.
  • Ceļojiet: Sv, 20.9.2020. (Vienā virzienā)
  • Motocikls + 2

Īpašie piedāvājumi

  • Ancona Prāmji
  • Ancona Prāmji
  • Ancona Prāmji

Par Ancona

Ancona kļuva par vienu no lielākajām ostām Adrijas starp trīspadsmitajā un četrpadsmitajā gadsimtā, otrais tikai uz Venēciju. Tomēr vēlākos gados Ancona, tāpat kā citām Itālijas pilsētām, kļuva par skatuves daudzu cīņas saistīti ar kariem neatkarības, kā arī bija mērķis ārvalstu profesijām, tostarp masveida gaisa bombardēšanas kampaņu Otrā pasaules kara laikā, kad tika iznīcinātas veselas jomas Ankona un slikti bojāta ostas.

Ankona ostas

vēsturisks Itālijas osta East Coast, Ancona piedāvā biežus reisu uz Grieķiju, Melnkalni, Albāniju un Horvātiju. Visi šie savienojumi, to skaitā speciālos piedāvājumus var rezervēt tiešsaistē ar AFerry.

Prāmji uz un no Ancona

Anek un Superfast , tagad ir apvienoti, lai veidotu < Anek Superfast un ir flotes 15 lielisku mūsdienu gaisu conditioned kuģi, kas visi piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu, uz kuģa. Jūs varat izvēlēties no plaša iekšējā vai ārējā kuģu kajītēs ar divām, trim vai četrām gultām un Anek Superfast Itālija, Grieķija maršrutos jūs pat varat izvēlēties luksus kajītes raksturo viesistaba un TV un interneta pieslēgums.

Blue Line prāmji ir a la carte restorāns, pašapkalpošanās restorāns, kazino, atpūtas bārs, bērnu rotaļu istaba, beznodokļu veikali, autovadītāja atpūtas, uzņemšanas lounge, kapela un atklāta klāja bar.

Jadrolinija prāmji nodrošina ērtu izmitināšanu kajītēs vai luksusa numuri. Naktis mūzikas un dejas var bija uz kuģa, papildus dažādas citas spēles un izklaides. Ir arī bagātīgs lielisku ēdienu sagatavoti uz kuģa ar Jadrolinija šefpavāra.

Minoan Lines darbojas moderna, labi aprīkota flote prāmju, kas piedāvā pasažieriem plašas iespējas. Uz klāja jūs atradīsiet pilnu un pašapkalpošanās restorāni, interneta piekļuves numurus un veikali. Dažos kuģiem jūs varat atrast vasaras laiks peldbaseins, bārs, diskotēka un pat zāle.

SNAV ir jaunākais un ātrākais flote Vidusjūrā sastāv galvenokārt no zemūdens spārniem un katamarāni. SNAV prāmji spēj sasniegt ātrumu līdz 38 mezgliem. Visi SNAV katamarāniem un zemūdens spārniem ir kafejnīcas un uzkodu bāri uz kuģa.

Ancona ostu iekārtām

Ancona osta ir neskaitāmas iespējas pasažieriem, tostarp neliela kafejnīca, tualetes, un plašas sēdvietas. Sakarā ar pieaugumu pasažieru satiksmes pēdējos gados, Ankonas ostas pārvalde šobrīd ir procesā restrukturizācijas ostas iekārtām. Ir arī iespējas, lai pielāgotos pasažieriem ar invaliditāti.

Nokļūšana Ankonas ostu

Ar automašīnu
Ancona ir savienots ar pārējo Eiropu, Milānā un Boloņā, ar A1 un A14 automaģistrālēm. Adriatica ir pieejams caur SS16 šosejas, bet SS76 saites Ankona uz Romu. Tas ir iespējams sasniegt ostu Ancona gan no ziemeļiem un dienvidiem. Sekojiet šoseju uz Ancona; reiz tur, sekojiet norādēm ved uz izeju "Ankona Centro" (pilsētas centrā), pēc tam izpildiet norādījumus uz "Porto".

Ar vilcienu vai autobusu
vilcieni un autobusi atiet bieži no stacijas, un novest pie ostas. Ostas dzelzceļa stacija atrodas tikai 5 minūšu gājiena attālumā no pasažieru termināla.

No lidostas
Ja jūs ierodaties pie Ancona lidostā, jūs varat vai nu veikt vilcienu no lidostas uz galveno Ankonas dzelzceļa stacijai, un tad iet, vai braukt ar autobuss uz prāmju terminālim, vai veikt taksometru no lidostas uz prāmju termināli.

Ancona Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Adria Ferries

Molo Santa Maria, Stazione Marittima, I - 60122 Ancona, Italy

ANEK Superfast

Via Einaudi, Stazione Marittima, 60122 Ancona, Italy

Montenegro Lines

Lungo Mare Vanvitelli Luigi 18, Ancona, AN 60121, Italy

Jadrolinija

Molo Santa Maria, Stazione Marittima, I - 60122 Ancona, Italy

Minoan Lines

Staz, Marittima, Porto di Ancona, 60122, Ancona, Italy

SNAV

Via Einaudi snc , 60126 - ANCONA, Italy