Ancona uz Durres Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 3 krustojumi katru nedēļu
    15 h
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Īpašie piedāvājumi

Zemas Ancona uz Durresa cenas

Nākamās 7 dienas

Pamatojoties uz rezervācijām, kas šonedēļ ceļo ar automašīnu.

Getting labāko cenu par jūsu Ankona uz Durresa prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Ankonas uz Durresa. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Ankona uz Durres maršrutā, ir tieši vai arī jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Ankonas uz Durresa prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Ankona uz Durresa ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Ancona

Ancona kļuva par vienu no lielākajām ostām Adrijas starp trīspadsmitajā un četrpadsmitajā gadsimtā, otrais tikai uz Venēciju. Tomēr vēlākos gados Ancona, tāpat kā citām Itālijas pilsētām, kļuva par skatuves daudzu cīņas saistīti ar kariem neatkarības, kā arī bija mērķis ārvalstu profesijām, tostarp masveida gaisa bombardēšanas kampaņu Otrā pasaules kara laikā, kad tika iznīcinātas veselas jomas Ankona un slikti bojāta ostas.

Par Durresa

Durresa osta atrodas pašā pilsētas centrā, kas ir aptuveni 39 no Tirānā. No Durresa osta ir Albānijas lielākais jūras ostu un piedāvā lielisku saites uz Itāliju - labākais veids, kā pasūtīt šos prāmjus ir šeit, izmantojot AFerry

Durres ir viena no Albānijas senākajām pilsētām, un tika dibināta kā grieķu kolonija 627 BC Kopš tā laika pilsēta ir izaugusi un paplašināta, vienlaikus saglabājot pieminekļus seno pilsētu. Tagad Duresa ir otra lielākā un viena no ekonomiski attīstīto pilsētu Albany sakarā ar lielo ostu, kas ļauj tirgot Adrijas jūrā.

Nesen izbūve autoceļa, kas savieno Durresa ar Tirānā ir samazināt ceļā pavadīto laiku, lai galvaspilsētā tikai 30 minūtes. Tirāna ir arī ar vilcienu, no Durresa un Tirānā ir bieži un lēti dzelzceļa pakalpojumu.

Durres ir Vidusjūras klimats, kas padara to par populāru vasaras brīvdienu galamērķi vietējiem un ārvalstu tūristiem. Tūristi var baudīt skaistu smilšainās pludmales un skaidru Adrijas jūras ūdens pludmalēs Durresa un Currilave.

Dažas svarīgas ēkas un muzeju vērts apmeklējot Durresa ietver vēstures muzejs, Arheoloģijas muzejs, Filharmonijas orķestri, Leļļu teātris, Estrada teātri, kā arī galveno bibliotēku un kultūras centrs ar " Aleksander Moisiu "teātris.

Kā viens no Albānijas vecākajām pilsētām, Durres ir arī daudzas svarīgas vēsturiskas vietas, piemēram, Venēcijas torni un viduslaiku pilsētas mūriem. Ja vēlaties to ārā, Durres ir vairāki parki un ziedu dārzi; uz kalniem no pilsētas ir atvērta teātris too. Durres ir garas, skaistas pludmales un netālu var atrast labi zināmo pludmales kūrorts Durres Plazh.