Ancona uz Horvātiju Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Ancona

Ancona kļuva par vienu no lielākajām ostām Adrijas starp trīspadsmitajā un četrpadsmitajā gadsimtā, otrais tikai uz Venēciju. Tomēr vēlākos gados Ancona, tāpat kā citām Itālijas pilsētām, kļuva par skatuves daudzu cīņas saistīti ar kariem neatkarības, kā arī bija mērķis ārvalstu profesijām, tostarp masveida gaisa bombardēšanas kampaņu Otrā pasaules kara laikā, kad tika iznīcinātas veselas jomas Ankona un slikti bojāta ostas.

Ankona ostas

vēsturisks Itālijas osta East Coast, Ancona piedāvā biežus reisu uz Grieķiju, Melnkalni, Albāniju un Horvātiju. Visi šie savienojumi, to skaitā speciālos piedāvājumus var rezervēt tiešsaistē ar AFerry.

Par Horvātiju

Horvātija ir viens no visvairāk dažādu ainavu un kultūras Eiropā.

Jūs varat izpētīt apdullināšanu Adrijas piekrasti vai iepazīt UNESCO pasaules mantojuma vietu Dubrovnik vai vienkārši chill out pludmalēs ar ūdens sporta veidiem vai vienkārši sauļoties.

Horvātija ir arī mājas apbrīnojamo savvaļas dzīvniekiem, piemēram, savvaļas vilki, lāči un dažādu sugu putnu.

ir gandrīz neierobežots skaits lietas, lai redzētu, Horvātijā un labākais veids, kā to darīt, ir, velosipēdu vai pārgājienā gar Dalmācijas piekrastē.

Ja tas nav jūsu lieta, tad ir senatnīgs pludmales atpūsties, elpu aizraujošas ciemi, lai izpētītu un ainava, kas liks jums saprast, kāpēc Horvātija tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām Eiropas daļās.