Ancona Albānijai Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Ancona

Ancona kļuva par vienu no lielākajām ostām Adrijas starp trīspadsmitajā un četrpadsmitajā gadsimtā, otrais tikai uz Venēciju. Tomēr vēlākos gados Ancona, tāpat kā citām Itālijas pilsētām, kļuva par skatuves daudzu cīņas saistīti ar kariem neatkarības, kā arī bija mērķis ārvalstu profesijām, tostarp masveida gaisa bombardēšanas kampaņu Otrā pasaules kara laikā, kad tika iznīcinātas veselas jomas Ankona un slikti bojāta ostas.

Ankona ostas

vēsturisks Itālijas osta East Coast, Ancona piedāvā biežus reisu uz Grieķiju, Melnkalni, Albāniju un Horvātiju. Visi šie savienojumi, to skaitā speciālos piedāvājumus var rezervēt tiešsaistē ar AFerry.

Par Albānijas

Albānija, kas ir salīdzinoši neskarta masu tūrismu mierīgu un gleznainu galamērķi. Albānija lepojas daudzveidīgu ainavu; ar skaistām pludmalēm, apdullināšanas kalnu ainavu un gleznainu ezeriem un mežiem.

Albānija ir tipisks Vidusjūras klimats ar karstām sausām vasarām un vēsām, mitrām ziemām. Gar krastu jūs atradīsiet vidējās vasaras temperatūras ap 30 grādiem pēc Celsija.

Tas viss padara to par ideālu vietu, lai apmeklētu ar prāmi, it īpaši, ja jūs vēlaties, lai apvienot tipisku pludmales brīvdienas ar kaut ko mazliet vairāk interesantu un piedzīvojumu.

Neaizmirstiet, ka ir maršruti pieejami no Albānijas, ka jūs varat pasūtīt ar AFerry, ar prāmju Itāliju .