Anafi Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rezervējiet prāmi uz Anafi ar AFerry. Jūs varat izmantot Anafi veikt prāmjus ap salu un arī uz Grieķiju. Vietējie pakalpojumi salu ir pieejami Anafi Santorini kamēr prāmji prom no Kiklādu buru Heraklionu.

Anafi Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Anafi ir vada Aegeon Pelagos un Blue Star Ferries. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Anafi, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Anafi, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Anafi prāmji ar Aegeon Pelagos un Blue Star Ferries ir zināms to komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Anafi būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Anafi Prāmji
  • Anafi Prāmji
  • Anafi Prāmji

Par Anafi

Anafi ir Grieķijas sala Kiklādu kas atrodas uz austrumiem no salas Santorini. Tā ir palikusi lielā mērā neskarta un neskartas masu tūrismu, jo tā ir maza sala ar dažiem iedzīvotājiem. Tas ir viens ciemats Hora uzbūvēti nogāzes kalna, bet daudz smilšu pludmales ar kristāldzidru ūdeni gar tās savvaļas piekrasti. Ideāli piemērots apmeklētājiem īpaši nūdistiem un brīvie tūristiem, kuri vēlas mieru un klusumu. Populārākās pludmales Anafi ir atrodama uz dienvidiem no salas, un ietver Katsouni, Kleidisi un Megas Potamos. Lielākā daļa pludmales var piekļūt ar kājām vai laivu, un ir lieliska vieta, privātumu un relaksācijai.

Anafi Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Aegeon Pelagos

Anafi Port, Anafi Island, Cyclades, Greece