Prāmis uz Amsterdamu

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Amsterdama Maršruti

prāmis Amsterdamas buras no Ņūkāslas Lielbritānijā un savieno Anglijas uz Holandi. Šobrīd DFDS darbojas šo nakti prāmi, šķērsojot abos virzienos.

Burāšana ilgums ir:

Ir pat 7 braucieni katru nedēļu. Brauciena laiks ir no 15 stundām un 30 minūtēm atkarībā no buru izvēlaties

mēs salīdzinām, lai jūs iegūtu vislabāko cenu.

Ja jūs meklēt par Ņūkāslas uz Amsterdamu prāmis, mēs arī salīdzināt prāmjiem no Hull uz Roterdamu un prāmjiem no Harwich Eseksas uz Hook Holland. Un, protams, mēs parādīsim milzīgs dažādu laiku un cenu, lai jūs varētu saņemt mūsu labāko piedāvājumu par savu Amsterdamas prāmi

.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Newcastle - Amsterdam IJmuiden
(DFDS Seaways)
574 €
  • Rezervēts: Sv, 23.8.2020.
  • Ceļojiet: Ce, 10.6.2021. - Pr, 28.6.2021.
  • Automašīna + 2

Īpašie piedāvājumi

  • Prāmis uz Amsterdamu
  • Prāmis uz Amsterdamu
  • Prāmis uz Amsterdamu

Borta jūsu Amsterdama Prāmis

Jūs atradīsiet visas DFDS prāmji piedāvā visaugstākos standartus komfortu un visas borta iekārtas, jūs, iespējams, varētu sapņot. Ieskaitot 4 bāri, ērtas atpūtas un 2 restorānus ar all-you-Can-ēst bufete un à la carte iespēju too.

Borta izklaide ietver kino parādot visas jaunākās filmas, kazino un borta veikaliņš un Kids Club par mazajiem. Atpūsties jūs varat izvēlēties no vairākiem dažādu kabīnes veidi, ar privātu vannas kabīnes ieskaitot veļa, dvieļi un gaisa kondicionēšanas, kā standartu. Ja vēlaties mazliet greznība upgraed par papildus samaksu uz piemaksu Commodore vai Commodore De Luxe kajītes

Amsterdama Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

DFDS

Felison terminal, Sluisplein 33, 1975 AG, The Netherlands