Amorgos uz Serifos Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Amorgos uz Serifos prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Amorgos līdz Serifos. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Amorgos lai Serifos maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Amorgos lai Serifos prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Amorgos lai Serifos ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Amorgos

Amorgos salas faktiski ir 2 porti, lai gan ir salīdzinoši neliels, kas atrodas Katapola dienvidos un Aeigli ziemeļos. Amorgos ir austrumu no populārākajiem Kiklādu salas Grieķijā. Kaut arī pilna dabas brīnumiem, piemēram, tās zelta pludmales un fantastisku skatu uz kalniem, Amorgos Town ir pazīstama arī ar savām skaistajām baznīcām, jo īpaši, ka Agios Georgios, un Bizantijas klostera Panagia Chozoviotissa kas dominē centru pilsētas.

No abām ostas Amorgos, tas ir viegli nokļūt uz citām salas daļām, kur var atrast neticami romiešu drupas un Mycenaean kapenes, kā arī tipiski grieķu whitewashed mājas ciematos un neskarta, un varbūt neizpētīta, jomas laukos.

Par Serifos

Serifos ir izraibināta ar maz restorāniem un krodziņiem visas vietas, lai gan tie ir vairāk koncentrētas ap Livadi ostu, gan Chora.

Serifos piedāvā neaizmirstamu pieredzi kopumā, vai vēlaties vienkārši atpūsties vai ir jautri piepildīta brīvdienas.

Serifos ir unikāla sala, kas valdzina savu iztēli ar pārsteidzošu skatu uz ainavu un pludmalēm. Par ciematu Serifos dominē ar neoklasicisma arhitektūras un vējdzirnavām; viens no visvairāk apbrīnojamo iezīmes Serifos ir salas Hora (galvenā pilsēta), ar skaistu baltu ēkām nosēdās virs stāvas kalna.

Serifos ir bagāta ar grieķu kultūru un mantojumu, kas ir redzams visā salā ar vietām, piemēram, Baltā torņa, troņa Cyclop, velvju kapa, akmens bākas uzcelta 1901.gadā, pils Hora The Taksiarhes 'klosteris, Sv Athanasios "kvadrāts, dambja un raktuves pie Livadi.